زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف کپی رایت در این سایت
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #1
حذف کپی رایت در این سایت
سلام دوستان وقت بخیر نماز روزه قبول باشه
من میخواستم کپی رایت قالب جدیدمو حذف کنم چون سایت خبری یه شهرستان هست میخوام زیرشو بردامر
تو ماژول ها گشتم نبود تو ایندکس هم نبود ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #2
حذف کپی رایت در این سایت
سلام بر شما
نماز و روزه شما هم قبول باشه

به نظر میرسه باید برای حذف کپی رایت از سازنده قالب اجازه بگیرید در صورتیکه موافقت کردند اقدام به این کار کنید

موفق باشید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #3
حذف کپی رایت در این سایت
ممنون دوست عزیز ولی من گیرندشو کجا گیر بیارم؟
نمیهش شکما کمک کنید؟
من فقط اسمو میخوام بردارم یه سری چیزا درباهر شهرستان بنویسم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #4
حذف کپی رایت در این سایت
این قالب ها کپی رایتش کد شده و یا باید از منتشر کننده قالب بدون کپی رایت رو بخرید و یا از قالب انگلیسی استفاده کنید و خودتون راست چینش کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #5
حذف کپی رایت در این سایت
میتونم از کد دربیارم و حذف کنم، اما فکر نمیکنم دیگه در مورد دوستان ایرانی این کار درست باشه!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #6
RE: حذف کپی رایت در این سایت
(۲۱-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونم از کد دربیارم و حذف کنم، اما فکر نمیکنم دیگه در مورد دوستان ایرانی این کار درست باشه!
دوست عزیز
دقیقا به خاطر همین من گفتم اجازه بگیرند
امضاء sasanu

سپاس شده توسط سعید حمزه زاده
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #7
حذف کپی رایت در این سایت
قالب برای دوست عزیزم جناب مرادی هست، با کلیک بر روی لینک کپی رایت میتونید وارد سایت ایشون بشید و باهاشون ارتباط برقرار کنید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sasanu
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان