زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن سایت
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #1
هک شدن سایت
سلام
دوستان یه هاست از یه شرکتی گرفتم تا حالا ۲ بار دوتا سایتم روش هک شده!!
این مورد یه خاطر امنیت سرور هست یا جوملا باگاش علنی شده و غیر ایمن؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Joomla 1.5
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #2
هک شدن سایت
البته امنیت هاست شرط اساسی و اصلی جلوگیری از هک شدنه
ولی رعایت اصول امنیتی هم میتونه بسیار مفید باشه

استفاده از افزونه های امنیتی جوملا که فراوان هم هستند من httpbl vرو امتحان کردم عملکرد خوبی داشت
Marco's SQL Injection
Securitycheck
jHackGuard
در صورت لزونم با پرداخت هزینه
jomDefender
RSFirewall!
OSE Anti-Virus for Joomla!
OSE Anti-Hacker for Joomla!
سطوح دسترسی رو چک کنید بدرستی اعمال شده باشه ، پوشه خالی در هاست ایجاد نکنید یک فایل index.html در اکثر فولدرهای سایت قرار بدید سطح دسترسی configuratio.php رو بر روی 400 قرار بدید
و....
در انجمن بخش امنیت مطالعه کنید
در وب جستجو کنید
در سایتهای مقابله با اسپم که در انجمن هم من معرفی کردم عضو بشید

از هاستینگ ایمن و قدرتمند استفاده کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط gogerd ، شاهین سمیع عادل ، mahan ، boost
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #3
هک شدن سایت
در مورد اون افزونه امنیتی که کار کردین یه توضیحاتی میدین؟
رو Joomla 1.5 خوب ج میده؟
امضاء gogerd

۱۸-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #4
هک شدن سایت
اون افزونه وابسته به پروژه honeypot هست
در این ارسال توضیحات تکمیلی در مورد پروژه وجود داره

Marco's SQL Injection هم افزونه مناسبی هست

در ضمن شما باید بررسی کنید در دفعات قبل با چه نوع حمله ای مواجه شدید وکدام قسمت های سایت بیشترین نفوذ پذیری رو داشتد و راه های نفوذ و مشکلات مربوط به اون موارد رو اصلاح کنید
تا کمتر با حملات مشابه مواجه بشید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط boost
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #5
هک شدن سایت
درود بر شما
جناب gogerd من خیلی وقت پیش بهتون پبشنهاد دادم بیاید سر وقت جوملا 2.5 ... اما به هرحال...
سوالی که ازتون دارم اینه که شما برای بالا بردن امنیت ساید چه اقداماتی انجام داده اید؟؟؟
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #6
هک شدن سایت
البته کاربران عزیز انتظار نداشته باشند با ارتقا جوملا سطح امنیتی سایت بسیار بالا بره
مشکلات امنیتی در هرنسخه ای از جوملا که باشید بلاخره برای هر مدیری پیش خواهد اومد

همین الان برترین سایتهای جوملایی وچند تا از شاخص ترین سایتهای مطرح جوملا با نسخه 1.5 تا به الان کار کردند و همین الان هم کار میکنند وهیچ مشکلی ندارند(ظاهرا تصمیمی هم برای انتقال به نسخه های بالاتر نگرفتند)
وقتی سیستم پاسخگوی نیازهای شماست دلیلی چندانی برای تغییر وجود نخواهد داشت

البته توصیه کلی بروز بودن هسته جوملا و نصب نسخه های جدید در وب سایتهای شماست

رعایت اصول امنیتی وبهره گیری از امکانات لازم در صد آسیب پذیری شما رو در مقابل مشکلات امنیتی کمتر میکنه
امضاء sasanu

سپاس شده توسط boost
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ صبح
ارسال: #7
RE: هک شدن سایت
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ صبح)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
جناب gogerd من خیلی وقت پیش بهتون پبشنهاد دادم بیاید سر وقت جوملا 2.5 ... اما به هرحال...
سوالی که ازتون دارم اینه که شما برای بالا بردن امنیت ساید چه اقداماتی انجام داده اید؟؟؟

اره همه میگن ولی با این نسخه که کار میکنم خیلی راحترم !! تغییرش برام خیلی سخته!!!
امضاء gogerd

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان