زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از فوکا
۱۸-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #1
سوال از فوکا
سلام
فرض کنید 10 مجموعه در فوکا داریم حالا می خواهیم 3 مجموعه ی آن در یک منو نمایش داده شود و در منوی دیگر 7 مجموعه دیگر نمایش داده شود ، باید چه کار کرد ؟
باتشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #2
سوال از فوکا
درود
باید دوتا منو از فهرست مجموعه فوکا بسازی
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #3
سوال از فوکا
میشه دقیق تر توضیح بدید ، چون فکر می کنم نمیشه .
۱۹-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #4
سوال از فوکا
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟!
۲۱-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #5
سوال از فوکا
متاسفم ...
۲۱-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #6
سوال از فوکا
فکر می کنم باید دو تا مجموعه بسازید ... سه مجموعه رو به عنوان زیر مجموعه یکی و هفت مجموعه رو زیر مجموعه ی دیگری قرار بدید
بعد برای هر کدوم از این دو مجموعه یک منو بسازید
امضاء zard
حتی مدیریت سایت هایمان هم باید گامی باشد برای تعجیل در ظهور....
اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس شده توسط sasanu
۲۲-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ صبح
ارسال: #7
RE: سوال از فوکا
(۲۱-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ عصر)teymoorei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفم ...
دوست عزیز آقای تیموری
زیاد متاسف نباشید ممکنه برای سلامتی تون ضرر داشته باشهEyes

برای حل مشکلات باید صبور باشید22

اینجا یک انجمن همگانیه و همه اگر چیزی به ذهنشون برسه حتما دریغ نمیکنن
این فقط شما نیستید که مشکل دارید همه کاربرا ممکنه به مشکل بربخورند و تنها صبر، متانت و تلاش برای حل مشکل هست که ممکنه نتیجه بخش باشه ولاغیر

بنده خودم بارها به مشکل برخوردم مشکلاتی که حلشون بعضا چند ماه طول کشیده و در هیچ انجمنی حل نشده چه برسه به سوال شما و انقدر پیگیر بودم تا بلاخره مشکل رو حل کردم از جومینا ،جوملا فارسی ،جومفا بگیر تا این اواخر جومیران وجوملا فروم و درهای باز و بقیه که انقئدر تعدادشون زیاده که حتی یادم نیست کجا بودم کجا نبودم و حتی دراکثر فروم های غیر جوملایی کم و زیاد فعالیت کردم و فضای کاریشونو دیدم
بقیه انجمن ها هم همینطور حتی سیستم های دیگه و فروم های غیر ایرانی از جوملا شین ، gavickpro و راکت تم بگیر تا کیونا و جوملانا و...

بارها شده وارد یه سایت میشم خصوصا سایتای غیر ایرانی و به نظرم میاد تازه این سایت رو دیدم ولی وقتی لاگین میکنم میگه شما قبلا عضو بودید {حسابشون از دستم در رفته)

هرکدوم فضای خاص خودشون رو دارند ولی کمتر مثل پارس جوم دست ودل باز دیدم

اینجا بدون منت سعی میکنند کارکنند و یه چیز عجیبی هم که داره اینه که کاربرا رو خیلی آزاد میگذارند و احترام زیادی براشون قائلند خصوصا مدیر سایت آقای گنجی جاهای دیگه زیاد ازاین خبرا نیست مطمئن باشید من رفتم دیدم خصوصا سایتای بین المللی

قوانین سفت سختی دارند که هنوز حتی بگوشتون نخورده کافیه کوچکترین سوال بی ربطی بکنید یا کوچکترین تبلیغ یا پست نابجا یا حتی عنوان بندی نادرست ویا استفاده نادرست از برچسب داشته باشید ببینید چطور برخورد میکنن جه برسه بخاید گوشه کنایه بزنید

اینجا یکی از دستامون تیتر ارسالشون اینه "سوال از فوکا" به نظر خودتون اگر برای خودتون هم مطلب میخاستید بزنید همینطور تیتر میزدید ؟
شما احتمالا مدیر یه سایت هستید به نظر شما این عنوان منظور شما رو بیان میکنه؟

اینو درنظر داشته باشید ما بدهکار کاربرا نیستیم واگر پاسخی داده میشه درقبال اون ازشما چیزی طلب نکردیم

پس دوستان احساسات خودشون رو کنترل کنند وبه همه احترام بگذارند من کمتر مثل آقای گنجی صبور دیدم
شخصا خودم بودم برخوردم فرق میکرد

اینا رو هم نگفتم به خاطر اینکه مدیرم ویا چیزی بهم میرسه چون برای من اهمیتی نداره که باشم یانه خودم به اندازه کافی مشغله دارم

پس به عنوان آخرین کلام قدر انجمنی که به راحتی باهاش مشکلاتتون رو مطرح میکنید بدونید حالا اگر مشکلتون حل شد که خیلی خوب خدا پدر باعث و بانیش رو بیامرزه اگر هم مشکلتون حل نشد توجه کنید اون مدیر یا انجمن بدهکار شما نیست و همین که مشکل رو بیان کردید اگر جای سپاسگذاری نداشته باشه جای گله و شکایت هم نداره
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان