زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد فرم در rsform
۱۷-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #1
ایجاد فرم در rsform
با سلام
فرمی را که در سایت زیر هست را لطفا ببینید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این فرم اگر دقت کنید بعضی فیلدها غیر فعال هستند(مانند:مبلغ رهن،اجاره،قیمت کل و...)
وقتی کاربریک چک باکس مانند رهن یا اجاره را انتخاب می کند فقط فیلد مربوط به همان چک باکس فعال می شود.
آیا با جوملا می توانم چنین فرمی طراحی کنم و اگر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #2
ایجاد فرم در rsform
درود بر شما
بله میشود
به تاپیک آموزش rsform مراجعه فرمایید
البته وب سایت املاکی که معرفی کردید جوملایی هستش
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #3
ایجاد فرم در rsform
با تشکر از شما
اگه میشه لینک تاپیک مورد اشاره که مشکل من در اون هست را بدبد
ممنون از شما
۱۷-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #4
ایجاد فرم در rsform
اگه یه کم به خودتون زحمت میدادید به راحتی از بخش جستجو قابل دریافت بود ولی از اونجاییکه مشکل همه فروم ها اینه که کاربران زیاد جستجو نمیکنن اینجا لینک مبحث رو قرار میدم

دوستان سعی کنید اول مشکلتون رو جستجو کنید اگر به نتیجه نرسیدید میتونید پست جدید بزنید ویا درخواست راهنمایی بیشتر کنید

با سپاس
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #5
ایجاد فرم در rsform
من از شما عذر میخوام
ولی دوست عزیز من این صفخه را چندین بار شخم زدم ولی چیزی رو که می خواستم نتونستم پیدا کنم.اگه میشه کمی دقیق تر بگید کدوم آموزش مد نظر شماست بقیه اش با من
متشکرم
۱۸-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #6
ایجاد فرم در rsform
سلام
ممنون از دوستانی که پاسخ دادن
منظور دوستمون فیلدهای مخفی شونده است نه دراپ داون
برای اینکه مشکلات rs form زودتر پاسخ داده بشه مشکلات را اینجا مطرح کنید

در همین پست به صورت پراکنده به این سوال پاسخ داده شده اما آموزش این کارو مدتی هست آماده کردم و فرصت انتشارش و نداشتم
قول نمیدم ولی احتمالا امشب آموزشش و قرار میدم.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Zhyar ، Reza Ganji ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان