زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال عمومی درباره قالب
۲۰-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #1
سوال عمومی درباره قالب
سلام
من از قالب فریم ورک گانتری استفاده می کنم
چند تا سوال داشتم
راستش تجربه اولم هست اگه میشه راهنمایی کنید و اگر نظری دارید بگید
این عکسش هست
[تصویر:  picc.png]
من از قسمت مدیریت ماژول یک ماژول اچ تی ام ال ساختم و لینک های وسط که درباره ما ، فعالیت ها و ... که یکسری تصاویر هستن رو انجا قرار دادم بعد توی یکی از موقعیت ها فقط در صفحه اصلی نمایش دادم میخواستم بدونم این کار از نظر اصولی درسته؟ یا باید کدش رو توی index.php اضافه کنم
برای قسمت های دیگه هم همین کارو کردم

سوال دیگه اینکه این قالب موقعیت های پیش فرض زیادی داره که متناسب با ماژول اندازش تغییر میکنه،توی صفحه های دیگه مثل اخبار و ... ماژول های زیادی وجود داره می تونم از همین موقعیت ها برای همه این ماژول ها استفاده کنم؟درواقع میشه از یک موقعیت توی صفحه های مختلف که ماژول های خاص خودش رو داره استفاده کرد و موقعیت اضافی نسازم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #2
سوال عمومی درباره قالب
بله

اکثر قالبها موقعیت های زیادی دارند خصوصا قالب های شرکت های معروف

که در بیشتر موارد بدون استفاده میمونن یعنی حتی یشتر از نیاز عادی یک سایت موقعیت وجود داره که این یه قابلیت و امکان هست برای باز بودن دست مدیر برای اعمال سلیقه خودش در چینش ماژول هاو المنتهای خاص صفحه

مسلما در بیشتر موارد نیاز به ایجاد موقعیت جدید نیست و در صورت استفاده درست موقعیت های پیش فرض جوابگو خواهند بود

در مورد سوالتون هم باید بگم نه مشکلی نداره از html سفارشی استفاده کنید و در اکثر قالب ها هم استفاده میشه
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، fatemeh-h
۲۰-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #3
سوال عمومی درباره قالب
ممنون از راهنمایی هاتون و مدیریت فعال پارس جوم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان