زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر و حذف فایلهای پوشه Language به اشتباه!
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #1
برای ایمنی در پوشه های سایت ، به اشتباه پرمیشن فایل ها و فولدر Langauge رو به 0466 تبدیل کردیم و مشکلی که الان بوجود اومده این هست که منوها،لوگو،افزونه لاگین و ... از راست به چپ تبدیل به چپ به راست شدند.نمیدونم مشکل از کجاست.
فقط اینو اضافه میکنم که :
احساس میکنم فایلهای پوشه langauge بخاطر این پرمیشن آسیب دیده باشند:
فایل index.html تغییر کرده است و و سه پوشه زیر اصلا فایلی داخلش نیست
en-GB
fa-IR
pdf_fonts

ممنون میشم راهنماییی کنید.واجبه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ صبح
ارسال: #2
تغییر پرمیشن ربطی به از بین رفتن فایل نداره!

آخرین بک آپ رو برگردونید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sasanu
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ صبح
ارسال: #3
وقتی تغییر دادم سایت اینجوری شد.من مطمنم بخاطر این تغییر بوده.
برگردوندن فایلهایی که با پرمیشن 000 بروی هاست هست ، امکان پذیر نیست مدیر جان.
لطف کنید راه حل بدید؟
ممنون بخاطر پاسختون
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ صبح
ارسال: #4
RE: تغییر و حذف فایلهای پوشه Language به اشتباه!
(۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ صبح)user_joomla نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطف کنید راه حل بدید؟
ممنون بخاطر پاسختون

همونطور که آقای حمزه زاده گفتن تغییر پرمیشن ربطی به حذف فایل نداره مشکل شما مربوط به پرمیشن نیست شاید اتفاقی خودتون فایل ها رو حذف کرده باشین ویا در هاست های اشتراکی بدلیل تداخل ویا نفوذ دیگران فایل ها حذف شده باشند درکل تغییر پرمیشن = با حذف فایل نیست
درضمن دوستان بدون منت تلاش میکنند مشکلات شما رو بررسی و پاسخگو باشند پس رعایت احترام همه کاربران واجبه
ما شرایط شما رو درک میکنیم ولی سعی کنید قبل از هرچیز رعایت اصول پست دادن و نحوه پرسیدن سوالات و حفظ آرامش خودتون و احترام به دیگران رو داشته باشید Smile

با سپاس
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #5
RE: تغییر و حذف فایلهای پوشه Language به اشتباه!
(۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ صبح)user_joomla نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطف کنید راه حل بدید؟
ممنون بخاطر پاسختون

اگر مطمئن هستید بخاطر این کارتون بوده پس چرا سوال میکنید که از چی میتونه باشه و راه حل میخواهید؟!
با پشتیبان هساتتون تماس بگیرید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ صبح
ارسال: #6
از مدیریت هاستینگ بخواهید آخرین بک اپ سایتتون رو برگردونه و یا اگر از سایتتون بک اپ دارید برگردونید.
اما احتمالا با اکسترکت کردن پک جوملا روی این جوملا مشکل شما رفع بشه.
بعد از گرفتن بک اپ جوملا رو اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ صبح
ارسال: #7
با اکسترکت کردن احتمالا بعدا مجددا به مشکل بر بخورند! چون در فولدر زبان که آسیب دیده کلیه فایل های زبان افزونه ها نیز موجوده و با اکسترکت کردن باز فایل های زبان افزونه ها حذف شده اند!

تنها راه بازگرداندن بک آپ توسط سرور هست

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ صبح
ارسال: #8
جناب sasanu من بی احترامی نکردم ، شما میتونید حرفی که من زدم و گفتم این مشکل بخاطر پرمیشن هست رو تست کنید.پرمیشن 000 رو عوض کنید و ببینید فایل حذف می شود یا خیر.بی دلیل که حرف نمیزنم.
جناب حمزه زاده من اینجا مطرح کردم که مشکلم حل بشه.نه اینکه بخوام بدونم مشکل از کجا بوده.
جناب آقای گنجی ، من با نظر شما موافقم به چند انجمن دیگه هم گفتم ، گفتند راه حلش اکسترکت هست.مدیر هاست اذعان داشته که فایلهایی با پرمیشن 000 قابل ریستور نیستند.
با تشکر از همه دوستان که وقت گذاشتند و پاسخ دادند
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان