زمان کنونی: ۲-۳-۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کم بودن سرعت دانلود در جی دانلود! کسی بلده کمک کنه
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ صبح
ارسال: #1
سلام من در سایتم از جی دانلود استفاده میکنم مشکلم اینه سرعت دانلود کاربرا خیلی میاد پائین در صورتی که در لینک مسقیم سرعت دانلود بالا ست

من از هاست دانلود جدا استفاده میکنم و لینکا رو به عنوان لینک خروجی در جی دانلود قرار میدم.

آیا میشه کاری کرد که سرعت دانلود کاربرا افزایش پیدا کنه در حد همون دانلود مسقیم بشه؟ مثلا الان تو اینترنت دانلود منیجر فقط 1 لینک دانلود ایجاد میشه..آیا میشه کاری کرد بجای یک لینک چند لینک ایجاد شه؟

و در نهایت آیا افزونه ی دیگه ای وجود داره که لینکای دانلود رو هم مخفی کنه هم سرعت دانلود افت نکنه؟

مثلا فوکا خوبه اما لینکای هاست دانلود رو تابلو نمایش میده و اونارو مخفی نمیکنهStop

جوملای من 2.5 و جی دانلود 1.9
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل کم بودن سرعت دانلود در جی دانلود! کسی بلده کمک کنه
بعیده سرعت دانلود به خاطر جی دی پایین بیاد پایین اومدن سرعت به عوامل مختلفی از جمله نوسانات اینترنتی آی اس پی که توایران فراوونه مشکلات مودم که بازم خیلی شایعه مشکلات سیم کشی و بدی آب و هوا و نویز و .. هم بستگی داره شما از روش های دیگه مثلا کامپیوتر های دیگه و یا کافی نت و.. امتحان کنید ببینید واقعا سرعت پایین میاد یانه
اگر مطمئن شدید اون موقع میتونید گزینه های دیگه رو بررسی کنید
در ضمن اگر امکانش هست بر روی خود کمپوننت فایل هاتونو آپلود کنید نه در یک سرور دیگه
در نهایت می تونید از کمپوننت های دیگه برای دانلود که تو جوملا جهانی در بخش مربوط به دانلود وجود داره استفاده کنید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #3
نه دوست من همونطور که گفتم در لینک مسقیم مشکلی نداره.و سرعت دانلود به 300 میرسه..اما وقتی لینک با جی دانلود داده میشه ..سرعت افت میکنه.و به پنجاه میرسه.این در بیشتر سایتهای جوملای دیده میشه.و متاسفانه کسی راه حلی هم براش پیدا نکرده !
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #4
RE: مشکل کم بودن سرعت دانلود در جی دانلود! کسی بلده کمک کنه
بقیه افزونه ها رو امتحان کنید
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #5
خب اینو که میدونم دوست عزیز...اما راه حل برای جی دانلود میخوام

یا افزونه ای میشناسید که لینک های هاست دانلود رو تغییر بده؟ یعنی تابلو نشون نده لینکها رو و رمز نگاریشون کنه..

داکمن لینکای هاست سایتو تغییر میده اما هاست دانلود رو نه!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان