زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه پخش فایلهای صوتی
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #1
افزونه پخش فایلهای صوتی
با سلام

من دنبال یه افزونه(جوملا 2.5) هستم برای پخش و احیانا دانلود فایلهای صوتی که روی تمام مرورگرها درست کار کنه. افزونه allmusicplayer رو نصب کردم ولی در لوکال کار نمیکنه . دنبال یه پلاگین هستم که در تمام مروگرها به خصوص فایرفاکس بتونه فایلهای صوتی رو پخش کنه (نه اینکه دانلود بیاد بالا). لطفا یه پلاگین خوب معرفی کنید.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #2
افزونه پخش فایلهای صوتی
دوست عزیز شما شما به لوکال چیکار دارید؟!!!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Zhyar
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #3
افزونه پخش فایلهای صوتی
مشکل اکثر کاربران اینه که لینک دانلود هم نیاز دارند و اکثر افزونه ها کار پخش رو براحتی انجام میدهند.
قبلا در انجمن افزونه معرفی شده ولی حتما روی هاست تست کنید چون مشکلات در لوکال ملاک نیست و ممکنه که درهاست اصلا به این ارورها مواجه نشوید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #4
افزونه پخش فایلهای صوتی
من قبل از اینکه اینجا بپرسم تو سایت جهانی جوملا گشتم و تقریبا تمام پلاگین ها رو تست کردم(البته اونایی که دمو داشت) تقریبا همه شون با فایرفاکس مشکل داره و وقتی دکمه play رو میزنی دانلود فایل میاد بالا!

کسی پلاگین تست شده ای سراغ نداره که این مشکل رو نداشته باشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #5
RE: افزونه پخش فایلهای صوتی
دوست عزیز شما میتونید از افزونه پیشرفته دانلود جی دانلود که در همین فروم فارسیش هم هست استفاده کنید
با این کمپوننت هم فایل های دانلودی به صورت ام پی تری با توضیحات و عکس آلبوم با قابلیت پخش آنلاین امکانپذیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
OkOkOk
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط azita_g20
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان