زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب پلاکین و افزونه بهمراهه ویرایش با پرداخت هزینه
۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #1
]با سلام به دوستانی که در این مدت در کارهای سایتم کمکم کردن حال چون نیاز به کمی کار تخصصی در مورد تنظیمات و ویرایش قالب سایت دارم لذا عزیزانی که در ویرایش و افزودن کامپونتها و افزونه به قالب که بصورت بسته نصبی است استادن در این زمینه امیدوارم مثل سابق کمک نماین قابل ذکر که من تمام افزونه ها و کامپونتهای لازم را در قسمت مدیریت اپلود کردم و دیگه اینکه این قالب و سایت برای فیلم میباشد و نیازی به تغییر سا ختار قالب نیست چون قالب خریداری شده مخصوص فیلم میباشد و بصورت بسته نصب شده در صورت رضایت از کار مبلغ افزایش میابد
و دوستانی که تمایل دارنند با 50 تومان کارهای اماده سازی سایت را زحمت بکشند اطلاع بدنraminkho
raminkho@yahoo.com[/

دوستان عزیزی که احساس میکنن شاید در نصب و ویرایش به مشکل بربخورن خواهشا ایمیل ندن چون اگر قرار باشد هر بار نصب و ویرایش در اخر با مشکل روبرو شود و دوباره من با مرکز سرور و قالب خریداری شده تماس بگیرم تا دوباره نصب شود فکر کنم انصاف نیست با تشکر از دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ صبح
ارسال: #2
دوست من
بهترین راه این هست که ابتدا قابلیت های سایتت رو بگی که چجوری باشه
و خودت شروع کنی
مشکلی بود هم دوستان کمکتون می کنند.
همیشه سعی کن خودت کارهاتو انجام بدی و همین باعث میشه تا در این کار تجربه پیدا کنی و دیگر اینکه اگر بعدها به مشکل برخوردی از آنجا که خودت کارهاتو انجام دادی میتونی درستش کنی.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Zhyar ، mahan
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #3
در صورتي که مايل هستيد دوستان براي شما اينکاررو انجام دهند با من تماس بگيريد تا توسط بچه هاي انجمن براتون انجام بشه
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان