زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند برنامه نویس:کامپوننت آلفا یوزرپوینت جوملا به همراه ماژولهای پرداخت ایرانی و و
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #1
نیازمند برنامه نویس:کامپوننت آلفا یوزرپوینت جوملا به همراه ماژولهای پرداخت ایرانی و و
سلام به همه ی دوستان
من برای کامپوننت آلفا یوزرپوینت توی جوملا2.5 نیاز به ماژولهای پرداخت ایرانی (یکی از بانکهای اقتصاد نوین،سامان،ملت و پاسارگاد)و وب مانی و لیبرتی دارم و می خوام اون رو به کامپوننت جی دانلود متصل کنم. همچنین نیاز دارم ظاهر کامپوننت جی دانلود رو کمی شخصی سازی کنم . css اش رو تغییر بدم.لطفا از دوستان برنامه نویس اگه کسی می تونه این کار رو انجان بده زمان و هزینه رو اعلام کنه . ممنون

پ.ن/عذر می خوام اگه در جای نا مرتبت تاپیک زدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #2
درود
تاپیک به انجمن درخواست افزونه های جوملا منتقل شد.فکر میکنم یک انجمن هم برای درخواست افزونه نویسی ایجاد کنیم.
شما ابتدا حتما سرچ کنید شاید افزونه های پرداخت مورد نیازتون موجود باشه و بتونید خریداری کنید.فکر میکنم قبلا در این مورد افزونه هایی منتشر شده باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط guilanclick
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ صبح
ارسال: #3
خیلی ممنونم و ببخشید که باعث زحمت شما شدم.سرچ کردم فقط بانک پارسیانش موجود بود .یه کم هم مشکل داشتم سر کارکردن باهاش.می خوام یکی واسم محبت کنه کلا راه بندازه.
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #4
کسی نمی تونه این کار رو انجام بده؟
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #5
میتوید با آقای وحید حاجی پور مدیر سایت برنامه نویسان جوان هم صحبت کنید.
البته چون معمولا این افزونه ها رو دارند نویسنده ها بصورت کد شده به شما میدهند ولی اگر واقعا میخواهید هزینه کنید میتونید در سایت برنامه جو ثبت نام کنید و ثبت درخواست و تخمین قیمت تا برنامه نویسان براتون بنویسند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #6
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون.لطف کردید دوست من
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان