زمان کنونی: ۲۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
۲۴-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #25
RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
(۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ عصر)رضاندیمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما تو تنظیمات خود کامپوننت مجموعه ها رو اختصاص داده اید؟
بله

(۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ عصر)mohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۳-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ صبح)ali_85 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من کامپوننت را نصب کردم و تمام تنظیمات را انجام دادم باز هم قسمت نظرات در زیر مطالب فعال نشده است باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

شما باید توی قسمت تنظیمات مجموعه مطالبی رو که میخاید بهشون نظر متصل باشن رو بهش اضافه کتید و مجموعه ها رو انتخاب کنید
(قبل ایجاد هر مطلب باید مجموعه ای برای مطالب داشته باشید بعد مطلب رو به مجموعه مورد نظر مرتبط کنید)

اگه از کا 2 استفاده میکنید باید پلاگین اتصال جی کامنت به کا 2 رو نصب و فعال کنید سپس مجموعه های کا 2 رو هم مثه همون مطالب جوملا بهش اضافه کنید

این کار را کردم در ضمن از کا 2 استفاده نمی کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - ali_85 - ۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان