پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 2.5 (/forum-116.html)
+----- موضوع: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی (/thread-5142.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - rezaetemadi - ۲۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ عصر

کامپوننت جی کامنت یکی از محبوب ترین کامپوننت های جوملاست و با ایجاد یک سیستم ارسال نظرات قدرتمند برای جوملا سریع جز 100 افزونه محبوب جوملا شد .
البته با انتشار نسخه 1.7 و بعد از آن 2.5 جوملا همه منتظر نسخه سازگار این افزونه بودند که بالاخره 20 فوریه در وبسایت رسمی افزونه منتشر شد . البته هنوز در افزونه های جوملا جهانی نیومده . و هم اکنون شما می تونید JComments 2.3.0 Stable کاملا فارسی رو برای اولین بار از انجمن جوملای ایران دانلود کنید .

وبسایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه جی کامنت در افزونه های جوملا جهانی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته در نسخه اصلی افزونه بخش کاربری فارسی بود ولی خوب ترجمه نشده بود (به نظر من البته) که ترجمه بخش کاربری اصلاح شد و بخش مدیریت هم به طور کامل ترجمه شد .
اگه دوستان در ترجمه مشکلی دیدن خوشحا میشم عنوان کنند تا اصلاح کنم

لينك منبع

RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - gamentech - ۲-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ صبح

فقط یک سوالی دارم.
چه طور می تونم فونت کل نوشته ها در نظرات(مثل :نام شما -وبسایت و...) رو به تاهاما تبدیل کنم.؟
یک مشکلی دارم.
مشکلم این هست که حتما صفحه باید لو شود و بعد من دکمه ارسال را بزنم.
می شه این مشکل رو حل کرد؟
منظورم این هست که می شه کاری کرد در حین اینکه صفحه داره لود می شه و نظر نوشته شد بعد از زدن دکمه ی ارسال نظر ثبت بشه.؟

RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - hoosein1366 - ۱۷-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ عصر

سلام
من این کامپوننت رو نصب کردم، ولی چیزی نشون نمیده. و در قسمت میریت کامپوننت جی کامنت/وارد کردن نظرات، پیغام "سازگاری لازم برای پروسه وارد کردن نظرات بین افزونه وجود ندارد." رو میده.
لطفا برای رفع مشکل کمکم کنید.

RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - محمد - ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ عصر

با سلام.وارد كردن نظرات به اين معني است كه از قبل اين كامپوننت نصب بوده باشه و شما از نظرات بك آپ گرفته باشيد.ميتونيد توي اين بخش بگزاريد و نظرات رو برگردونه.

نقل قول: من این کامپوننت رو نصب کردم، ولی چیزی نشون نمیده.

شايد 90 در صد جوملايي ها از اين كامپوننت استفاده ميكنند.اين كامپوننت بعد از نصب به تمام بخش هايي كه خواستيد اضافه ميشه و ميتونيد در پايان هر مطلبي نظر خودتونو بذاريد.

مشكل شما در كدام قسمت است؟
موفق باشيد

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - mal2moh - ۲۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ عصر

سلام
نصب کردم روی نسخه 2.5 خیلی خوبه
اما وقتی رو ارسال کلیک میکنم میاد بالای صفحه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینین
ممنونم بگین چی شده ؟
مشکل رو پیدا کردم
لطفا کمک کنید حلش کنیم
وقتی jomdefender رو فعال میکنم افزونه jcomment کار نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - mal2moh - ۲۱-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ صبح

خوب دوستان مشکل رو پیدا کردم میزارم تا شاید کسی گرفتارش شد کمکش کنه
توی جوم دفندر گزینه حذف کلمه های جوملا رو روی خیر بزارین حل میشه

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - janaga - ۵-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ عصر

سلام من این کامپوننت رو نصب کردم. امکان نظر دهی ذیل مطالب فراهم شده ولی متاسفانه وقتی میخوام برم به مدیریتش
این خطا میاد
Fatal error: Cannot access protected property JToolBar::$_name in /home3/janagaco/public_html/administrator/components/com_jcomments/classes/button/jcommentspopup.php on line 27
میشه کمکم کنین؟

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - Reza Ganji - ۶-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ صبح

در خط 27 بجای "_name" شما "_Name" قرار دهید و تست کنید

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - janaga - ۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ عصر

این کار رو چه جوری باید آنجام بدم؟
تا اینجا میام
public_html/administrator/components/com_jcomments
ولی دیگه پوشه بعدی نیست که برم صفحه مورد نظرو ویرایش کنم. نمیدونم شایدم آدرس رو صحیح نمیرم
یوزر و پس سی پنلم رو بدم برام زحمکتش رو میکشین؟

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی - mahan - ۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ عصر

درود بر شما
وارد سی پنل شوید و فایل مورد نظر را در فایل منیجر پیدا کنید و با کلیک راست بر روی آن فایل و انتخاب Edit می توانید عبارت مورد نظر را در آن جستجو، ویرایش و در نهایت ذخیره کنید و نتیجه را ببینید

شاد باشید و شادی بخش دیگران