زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا Akeeba Backup
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #30
RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا
سلام دوست عزیز.
من کامپوننت فارسیش رو استفاده کردم مثل شما هم بار اولم بود منتها هیچ مشکلی پیش نیومد درضمن همه تنضیمات رو هم خود کامپوننت انجام میده و نیازی نیست شما کاری بکنید تنها فایل زیپ رو رو لوکال آپلود بعد اسکترکت کنید همین . بارفتن به آدرس سایت مراحل نصب شروع میشه به همین راحتی.
تمامی مطالب رو گفت اما خودم برای بک آپ گیری و نصب روی هاست دستی عمل میکینم بدین صورت که از تمامی فایلها یک کپی میگیرم بعد دیتابیس رو اکسپورت میکنم سپس رو هاست یه دیتا بیس میسازم فایل دیتام رو توش اکسترکت میکنم حالا با کپی کردن فایلهام رو پوشه روت هاست و تغییر مشخصات اتصال دیتابیس در فایل configuration کار تمام هست.

پیچیده شد نه!!

فرصت کردم به صورت کامل و تصویری می زارم چون به نظر شخص خودم بهتر از نصب کامپوننت جواب میده چون برای تمامی ساتها کاربرد داره نه فقط جوملا
اخ ببخشید یادم رفت برای اینکه مراحل نصب انجام بشه باید حتما یه دیتابیس تو هاست بسازید و یه کاربر بهش معرفی کنید که یکم سخته اما آموزش تصویریش زیاده می تونید تو گوگل بزنید آموزش ساخت دیتابیس در cpanel. مشخصات دیتابیس رو تو همون مرحله که ازتون تو لوکال می خواست خواهد خواست که باید وارد بکنید.
بفرما اینم یه آموزش توپ Inlove

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - mahsam - ۵-۷-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان