پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
دانلود کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا Akeeba Backup - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-11.html)
+----- موضوع: دانلود کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا Akeeba Backup (/thread-223.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

دانلود کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا Akeeba Backup - Reza Ganji - ۱۰-۱۰-۱۳۸۹ ۱۱:۰۶ صبح

[تصویر:  1293749746_1_19d1911914.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
توسط این کامپوننت میتوانید یک بک آپ کامل از سایت جوملایی خود بگیرید و یا بسته ای نصبی از سایت خود تهیه کنید.
همچنین برای باز کردن فایل های فشرده تهیه شده با این افزونه سایت سازنده افزونه و نرم افزارهای مورد نیاز را ساخته و منتشر نموده است.سازنده افزونه الحاقات دیگری نیز معرفی کرده که در زیر آنها را معرفی میکنم و برای دانلود قرار میدهم.

Akeeba Kickstart : جهت باز نمودن فایل های فشرده با پسوند jpa و دیگر پسوندهای فایل های فشرده بر روی سرور.

Akeeba eXtract Wizard : جهت باز کردن فایل های تولید شده توسط این کامپوننت بر روی کامپیوتر

Akeeba SiteDiff : جهت مقایسه بین دو فایل بک آپ گرفته شده از سایت و دیدن تغییرات

Admin Tools : جهت بالابردن ایمنی سایت و اطلاع از وجود نسخه جدید جوملا و....

Akeeba Remote Control :توسط این نرم افزار که بر روی ویندوز نصب میشود میتوانید سایت های خود را مدیریت و بک آپ تهیه کنید و همچنین میتوانید بک آپ های قدیمی را حذف و بک آپ جدید را دانلود کنید.

freakedout Content Uploader : توسط این برنامه میتوانید محتوای خود را در سایت آپلود کنید.

اینها توضیح مختصری از افزونه های موجود در این سایت بود که بعضی از آنها نسخه تجاری و رایگان دارند که نسخه های تجاری دارای امکانات بیشتری هستند ولی نسخه های رایگان هم برای بیشتر مقاصد ما کافیست.

برای اطلاعات تکمیلی و بیشتر میتوانید به سایت سازنده مراجعه کنید.من تمامی افزونه ها و نرم افزار ها را که معرفی کردم برای دانلود قرار میدهم و سعی میکنم در صورت بروز رسانی افزونه های بروزرسانی شده را جایگزین کنم.

برای نصب Akeeba eXtract Wizard توجه داشته باشید که برنامه به صورت آنلاین نصب میشود و باید به برنامه نصاب اجازه اتصال به اینترنت بدهید و همچنین ممکن است فایل های با حجم بسیار بالا را قادر به باز کردن نباشد پس قبل از دانلود بک آپ های بسیار حجیم تست کنید و سپس فایل های حجیم را دانلود کنید.

من تمامی افزونه ها رو برای دانلود قرار دادم البته همگی به گرفتن بک آپ ربط ندارند و شما میتوانید بسته به نیاز خود دانلود و استفاده کنید و همچنین دو نسخه از افزونه گرفتن بک اپ هم اکنون موجود است یکی نسخه جدید که نسخه بتا میباشد و دیگری نسخه استیبل که من هر دو را برای دانلود قرار دادم.

روش نصب و توضیحات کامل در سایت سازنده موجود میباشد و میتوانید از آنجا فایل های متنی آموزش نصب و استفاده را دانلود کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دلیل اینکه سقف ارسال ضمیمه پنج فایل میباشد بقیه فایل ها را در پست بعدی برای دانلود قرار دادم.

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - Reza Ganji - ۱۰-۱۰-۱۳۸۹ ۱۱:۲۲ صبح

بقیه فایل ها

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - laya85 - ۷-۳-۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ صبح

بعد از ایجاد بسته نصبی توسط این کامپوننت،
ایا این امکان وجود داره که بشه کاری کرد که بعد از نصب بسته نصبی ساخته شده،خود این کامپوننت به صورت خودکار حذف بشه؟(کدی نوشته بشه که اینکارو انجام بده)

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - Pourdaryaei - ۷-۳-۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ صبح

فكر ميكنم شما ميخوايد بسته نصبي كوئيك استارت داشته باشيد ، سرم خلوت بشه انشالله چند روز ديگه آموزش ساخت كوئيك استارت جوملا رو قرار ميدم

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - پیام عمرانی - ۷-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ عصر

با اجازه آقای پوردریایی من این آموزش رو برای دوستان قرار دادم

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - pivi - ۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ عصر

سلام
من میخوام سایت رو از لوکال به هاست منتقل کنم
طبق پیشنهاد دوستان باید یه بسته نصبی توسط akeeba تهیه کنم
بنده این کار رو کردم. فایل پشتیبان رو باز و به فرمت zip تبدیل کردم.
حالا باید چی کار کنم؟
آیا باید این فایل رو تو پوشه httpdocs هاست آپلود کنم؟
در ضمن کنترل پنل بنده پلسکه

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - saso - ۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ عصر

توی هاستت اکستراکت کن و مثل جوملا معمولی برات نصب میشه

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - pivi - ۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ عصر

ممنون

سوال منم همینه!
کجای هاست باید اکسترکتش کنم؟ تو کدوم پوشه؟

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - Reza Ganji - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ صبح

تو همون پوشه httpdocs اکسترکت کنید ولی مراحل نصب با جوملای معمولی فرق میکند و منو آکیبا رو برای مراحل نصب مشاهده میکنید !

RE: کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا - pivi - ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ صبح

از طریق کنترل پنل هاست تو پوشه httpdocs اکسترکت کردم. یعنی الان تو httpdocs یه فولدر هست به نام site-localhost-20120102-135139 که همه فایل ها تو اونه.
حالا وقتی آدرس سایت رو تو مرورگر می زنم که این بسته رو نصب کنم چیزی بالا نمیاد و این پیغام رو میده:
This Website is under construction...