پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu برای جوملا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: ماژول های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-67.html)
+---- انجمن: ماژول های انگلیسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-68.html)
+---- موضوع: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu برای جوملا (/thread-684.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - masoudline - ۳-۲-۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ صبح

من امتحان کردم و لی درست کار نمیکنه یعنی همون سایتم رو با یه قالب استاندارد تست کردم کهRTL هم بود ولی بازم کار نکرد نمیشه کاری کرد!!!!!!!!!!!!

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - Reza Ganji - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ صبح

در مورد منو همونطور كه گفتم مطمئنا اگر منو مناسبي پيدا بشه براي دوستان در انجمن قرار خواهم داد.در اين زمينه مشكل وجود دارد و تنها منوسازي كه از همه بيشتر كارايي داره swmenu است كه فقط روي برخي قالب ها كار نميكنه.اگر روي قالبي درست نمايش داده بشه مطمئنا از همه منوها بهتر است و نمايش اون هم بستگي به فارسي سازي كامل قالب دارد.من خودم هم از اين منوساز استفاده ميكنم و تا كنون مشكلي نداشته ام

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - Mojtaba Pordel - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ صبح

سلام
Rocknavmenu رو یکی از دوستان تو انجمن جومینا فارسی کرده:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من تست نکردم ببینم درسته یا نه. دوستان تست کنن ببینن جواب میده؟

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - hayat - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ عصر

با سلام
شما عزيزي كه اينهمه دربدر دنبال منوي بازشو مي‌گردي چرا از منوهاي پيشفرض قالب آرتيستر استفاده نمي‌كني بي درد و خونريزي
ضمنا لينكي كه آقاي پردل گذاشته خرابه

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - Mojtaba Pordel - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ عصر

(۳-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ عصر)hayat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
شما عزيزي كه اينهمه دربدر دنبال منوي بازشو مي‌گردي چرا از منوهاي پيشفرض قالب آرتيستر استفاده نمي‌كني بي درد و خونريزي
ضمنا لينكي كه آقاي پردل گذاشته خرابه
لینک خراب نیست دوست من. مشکل از فروم جومیناست! نمی دونم چرا اینجوری میکنه لینک ها رو. لینکی که دادم رو کپی کنین تو نوار آدرس مرورگر.

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - Reza Ganji - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ عصر

منم صبح لينك رو تست كردم و وقتي خواستم لينك سالم بزام باز همينطوري شد! اشكال از لينك نيست!
آدرس را كپي و در مرورگر وارد كند!
کد:
http://forum.joomina.ir/thread-3719.html

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - hayat - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ عصر

ممنون و تشكر
ماژول را دانلود و نصب كردم منوها همچنان به سمت راست باز ميشه يعني مترجم فقط كلمات را ترجمه كرده و خودش گفته هر كاري كردم نشد تا اينكه استايل html را رايت تو ليفت كردم و جواب داد.
اين فقط تو قالبي كه ايشان استفاده مي كرده جواب داده تو قالب هاي ديگه نميشه به صورت راست به چپ استفاده اش كرد
من اشتباه كردم نصب كردم ولي ديگه نمي توانم حذفش كنم وقتي تو منوي حذف و اضافه مديريت جوملا ميخواهم حذف كنم ميگه اين ماژول از ماژول هاي اصلي جوملا است نميشه حذفش كني
خواهشمندم كه راهنمايي كنيد كه چگونه حذفش كنم. يه غلطي كرديم مانديم به پاش

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - Reza Ganji - ۳-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ عصر

به صورت دستي حذف كنيد!
فايل ها رو از طريق سي پنل و جداولي هم اگر در ديتابيس مونده بود از طريق پي اچ پي ماي ادمين!
البته بك آپ فراموش نشود!

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - mking - ۴-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ عصر

با سلام و خسته نباشيد
دوستان من چطور ميتونم پس زمينه سفيد رو حذف کنم و فقط منو آبشاري رو داشته باشم با پشت زمينه. با تشکر RoseRose

در زير عکس سايت رو آورده ام.

RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5 - Reza Ganji - ۵-۳-۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ صبح

شما از اين منو استفاده ميكنيد؟
بايد در سي اس اس اين ماژول تغييراتي بدهيد و بكگراند منو را تغيير رنگ بدهيد.البته ميتوانيد كد سي اس اس ويرايش شده را نيز در آخر كد سي اس اس قالب نيز اضافه كنيد!