زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu برای جوملا
۱-۱-۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۵-۱۴۰۲ ۱۰:۱۴ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu برای جوملا
Module joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1300691476_1_29df8c5be0.gif]

سلام و درود
ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu يكي از بهترين ماژول هاي منو جوملا ميباشد كه با تمامي مرورگرها سازگار است.اين ماژول را براي نمايش منو به صورت افقي و عمودي ميتوانيد استفاده كنيد.

[تصویر:  1300691787_1_ce69bc7907.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرن نسخه ماژول (ARI Ext Menu-2.2.12) سازگار با جوملا 1.5 و 2.5 و 3.0 به پیوست اضافه شد

فایل‌(های) پیوست شده
mod_ariextmenu-2.1.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2000
اندازه 113.98 کیلوبایت

ARI Ext Menu module for Joomla! 1.5, 1.6, 1.7, 2.5 and 3.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1901
اندازه 118.7 کیلوبایت

ARI Ext Menu 2.2.12 module for Joomla! 1.5, 1.6, 1.7, 2.5 and 3.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 119.06 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، esitala ، masoudline ، mahdiyavar ، sinascript ، farjadp ، mal2moh ، zaban26 ، btheme ، صدرا حسابی ، کاوه ، yaghi21 ، hosein135
۱۷-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #2
RE: ماژول منو آبشاري پيشرفته ARI Ext Menu سازگار با جوملا 1.6 و 1.5
آقا کسی نیست این ماژول رو فارسی سازه کنه به خدا خیلی بهش نیاز دارم...
آقا کسی نیست این ماژول رو فارسی سازه کنه به خدا بهش خیلی نیاز دارم....TiredTiredTiredTired
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mal2moh ، شماره مجازی
۱۷-۱-۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ صبح
ارسال: #3
ممنون از اينكه اين ماژول را معرفي كرديد ولي فارسي كردن آن هم از نماز خواندن هم ثوابش بيشتر است.
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
 سپاس شده توسط mal2moh ، hfkatebin
۱۷-۱-۱۳۹۰, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #4
(۱۷-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ صبح)masoudline نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کسی نیست این ماژول رو فارسی سازه کنه به خدا خیلی بهش نیاز دارم...
آقا کسی نیست این ماژول رو فارسی سازه کنه به خدا بهش خیلی نیاز دارم....TiredTiredTiredTired

در همین انجمن در خواست بدید در صورت موافقت آقای گنجی ، فارسی شده آن رو در اختیارتون میذارم.

Bravo
امضاء esitala
"زکات علم ،نشر آن هست"

سپاس شده توسط Reza Ganji ، masoudline
۱۷-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #5
آقا اینم درخواست جناب آقای گنجی عزیز همیشه کمکیار ما بودی و هستی و خواهی بود از شما عاجزانه تقاضا دارم این ماژول را تا امروز ساعت 8 شب فارسی سازی کنید به خدا خیلی خیلی بهش نیاز دارم....
من آنلاین و منتظر هستم....

ThinkThink
 سپاس شده توسط شماره مجازی
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #6
(۱۷-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ عصر)masoudline نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا اینم درخواست جناب آقای گنجی عزیز همیشه کمکیار ما بودی و هستی و خواهی بود از شما عاجزانه تقاضا دارم این ماژول را تا امروز ساعت 8 شب فارسی سازی کنید به خدا خیلی خیلی بهش نیاز دارم....
من آنلاین و منتظر هستم....

ThinkThink

;

از گروه پارس جوم مجددا تقاضا دارم نسبت به فارسی سازی این ماژول و تست کردن آن روی قالبهای آرتیستر اقدام کنند..
با تشکر
 سپاس شده توسط شماره مجازی
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #7
دوست عزیز صبور باشید . ترجمه یک افزونه و بهینه سازی آن زمان می برد .
البته من منتظر بودم ببینم دوستان کسی این افزونه را ترجمه کرده یا نه . ظاهراً آقای گنجی هم حضور ندارند .
از دوستانی که ترجمه شده این افزونه را دارند تقاضا می کنم همینجا قرار دهند تا هم بررسی شود و هم در اختیار سایر اعضاء قرار گیرد .
با تشکر
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، masoudline ، Sir_Amin
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #8
ترجمه اين افزونه آشنايي كامل به سي اس اس نياز دارد وقت كافي و خيلي وقت است كه ميخواهيم ترجمه كنيم.انشالله از يكي از دوستان درخواست ميكنيم سي اس اس ها رو مرتب كنند.البته بايد بازم سوال كنم شايد ترجمه شده باشد!
در حقيقت من روزانه 12 ساعت خونه نيستم و سركارم و اگر واقعا فرصت كافي داشتم خيلي از افزونه هاي ديگر را ترجمه ميكردم!
-----------------------------------------
الان نگاه كردم ديدم يكي از بچه هاي جومينا ترجمه كرده و براي دانلود گذاشته و من هم براي شما قرار ميدم!

فایل‌(های) پیوست شده
arixtemenuRTL.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1104
اندازه 96.27 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، masoudline ، Sir_Amin ، mahdiyavar ، sinascript ، farjadp ، mal2moh ، صدرا حسابی ، tobasms ، leila113 ، rezahash ، hosein135
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #9
آقای گنجی من اینو دانلود کردم کار نمیکنه و همونطوری و به شکل انگلیسیش هست اینم آدرس سایتی که روی اون پیاده کردم

۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #10
با سلام

دوست عزیز همونطور که بارها بحث شده این نوع ماژولها تحت تاثیر css قالب هم هستند و این مساله مشکلات زیادی رو برای قالبهای غیر لاتین به خصوص قالبهای غیر استاندارد ایجاد میکنه.تنها راه ممکن تغییر در css ها جهت رسیدن به نتیجه مطلوب است.
موفق باشید
امضاء Sir_Amin
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان