پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نام انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نام انجمن (/thread-3562.html)

صفحه‌ها: 1 2

نام انجمن - mahdi71 - ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ عصر

سلام بر همه اساتید و بزرگان
ما میخوایم یا انجمن در خصوص جوملا راه اندازی کنیم میخواستم از شما دوستان و اساتید محترم
برای این انجمن نامی انتخاب کنیم
؟
اگر تایپ در مکان خودش نیست انتقال بدینBlush
منتظر پیشنهادات هستم
یا علی

RE: نام انجمن - Reza Ganji - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ صبح

این خیلی خوبه ولی خوب انجمن بیش از اون که فکر کنید سختی داره !
نام رو خودتون باید انتخاب کنید و راستش کار سختیه !
بیشتر نام های نزدیک به جوملا ثبت شدند و باید کلی روی این قضیه تمرکز کنید !
در ضمن اگر کسی نام خوبی در اینجا به شما پیشنهاد بده تا شما ثبت کنید احتمالا ثبت شده !

RE: نام انجمن - ابوالفضل حیدری - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ صبح

درود
به نظر بنده هم تاسيس يه انجمن جديد واقعاً كار دشواري هست و شما نياز به اين دارين كه قبل از تاسيس خودتون و ساير مديران انجمن داراي يك گذشته و سابقه خوب در يك يا چند انجمن سرشناس دارين.
البته اين نظر منه ولي اميدوارم در كارتون موفق باشيد.
اسم پيشنهادي من هم جوملاكار.آي آر (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) هست.
چك كردم دامنه آزاده

RE: نام انجمن - Pourdaryaei - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ صبح

سلام

من هم فکر میکنم باید قبل از راه اندازی انجمن یه تیمی داشته باشید که راحت بتونه کاربرا رو پشتیبانی کنند ، یه انجمن تخصصی درمورد هرچیزی لازمه دانش بالایی هست که بتونی درسطح مطلوبی این پشتیبانی انجام بشه ...

من اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیشنهاد میکنم که ترکیبی از اسم Joomla Education هست ... هردوتا هم آزاد هست

Rose

RE: نام انجمن - mahdi71 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ صبح

سلام
دوستان ممنون از استقبالتون ما تیم و داریم و با چند اساتید صحبت کردیم
دوستان دیگه هم پشنهاد دارن بگنRose

RE: نام انجمن - محمدرضا بهارلو - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ صبح

سلام دوست عزیز به نظر من iranjoom یا iranjoomla بزار تا یه انجمن تخصصی جوملا به نام ایران هم باشه تازه دوست عزیز پشتیبانیش خیلی مهمه

RE: نام انجمن - Delphi - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ صبح

به نظر من به جای اینکه هر دوستی بر ای خودش یه انجمن جوملا بزنه . در همین انجمن با مشورت جناب آفای گنجی می تونید کار هایی که فکر می کنید مفید باشه . حالا چه از نظر تجاری و یا رایگان بودن . به راحتی پیاده کنید و یا بخش های مختلف رو توسعه بدید . الان در حال حاضر من این انجمن رو نسبت به بقیه سایت ها ترجیح میدم . چون همه خیلی دوستانه با هم رفتا می کنند و به هم کمک می کنند . انجمن جوملا زیاد هست ولی همش چندتا شون دارن خوب فعالیت می کنن. اشتباه بزرگه همه اینه که دوست دارن تکی کار کنن . کار گروهی رو دوست ندارن . در صورتی که این کارها نیاز به یه همکاری داره و مهمتر از همه تجربه داره. و اعتبار .

در هر صورت موفق باشید

RE: نام انجمن - aaamin - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ صبح

سلام

به نظر من به جاي انجمن جوملا كلي موضوع خودتون رو يكي از افزونه هاي جوملا

كه خودشون به بزرگي يه جوملا هستند قرار بديد خليلي بيشتر استقبال ميشه نمونه انجمن ماي بي بي

RE: نام انجمن - Pourdaryaei - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ صبح

آره اینم خوبه مثلا پشتیبانی کامل و فارسی سازی انجمن کیوننا رو داشته باشین یا مث این

RE: نام انجمن - mahdi71 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ عصر

سلام بازم ممنون از استقبال دوستان میشه بیشتر تو ضیح بدین Rose