زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نام انجمن
۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #1
Question نام انجمن
سلام بر همه اساتید و بزرگان
ما میخوایم یا انجمن در خصوص جوملا راه اندازی کنیم میخواستم از شما دوستان و اساتید محترم
برای این انجمن نامی انتخاب کنیم
؟
اگر تایپ در مکان خودش نیست انتقال بدینBlush
منتظر پیشنهادات هستم
یا علی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #2
RE: نام انجمن
این خیلی خوبه ولی خوب انجمن بیش از اون که فکر کنید سختی داره !
نام رو خودتون باید انتخاب کنید و راستش کار سختیه !
بیشتر نام های نزدیک به جوملا ثبت شدند و باید کلی روی این قضیه تمرکز کنید !
در ضمن اگر کسی نام خوبی در اینجا به شما پیشنهاد بده تا شما ثبت کنید احتمالا ثبت شده !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #3
درود
به نظر بنده هم تاسيس يه انجمن جديد واقعاً كار دشواري هست و شما نياز به اين دارين كه قبل از تاسيس خودتون و ساير مديران انجمن داراي يك گذشته و سابقه خوب در يك يا چند انجمن سرشناس دارين.
البته اين نظر منه ولي اميدوارم در كارتون موفق باشيد.
اسم پيشنهادي من هم جوملاكار.آي آر (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) هست.
چك كردم دامنه آزاده
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط mahdi71 ، Pourdaryaei ، Reza Ganji ، aaamin ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #4
سلام

من هم فکر میکنم باید قبل از راه اندازی انجمن یه تیمی داشته باشید که راحت بتونه کاربرا رو پشتیبانی کنند ، یه انجمن تخصصی درمورد هرچیزی لازمه دانش بالایی هست که بتونی درسطح مطلوبی این پشتیبانی انجام بشه ...

من اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیشنهاد میکنم که ترکیبی از اسم Joomla Education هست ... هردوتا هم آزاد هست

Rose
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mahdi71 ، Reza Ganji ، aaamin ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #5
سلام
دوستان ممنون از استقبالتون ما تیم و داریم و با چند اساتید صحبت کردیم
دوستان دیگه هم پشنهاد دارن بگنRose
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #6
سلام دوست عزیز به نظر من iranjoom یا iranjoomla بزار تا یه انجمن تخصصی جوملا به نام ایران هم باشه تازه دوست عزیز پشتیبانیش خیلی مهمه
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #7
به نظر من به جای اینکه هر دوستی بر ای خودش یه انجمن جوملا بزنه . در همین انجمن با مشورت جناب آفای گنجی می تونید کار هایی که فکر می کنید مفید باشه . حالا چه از نظر تجاری و یا رایگان بودن . به راحتی پیاده کنید و یا بخش های مختلف رو توسعه بدید . الان در حال حاضر من این انجمن رو نسبت به بقیه سایت ها ترجیح میدم . چون همه خیلی دوستانه با هم رفتا می کنند و به هم کمک می کنند . انجمن جوملا زیاد هست ولی همش چندتا شون دارن خوب فعالیت می کنن. اشتباه بزرگه همه اینه که دوست دارن تکی کار کنن . کار گروهی رو دوست ندارن . در صورتی که این کارها نیاز به یه همکاری داره و مهمتر از همه تجربه داره. و اعتبار .

در هر صورت موفق باشید
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mahdi fathi ، zaban26 ، Pourdaryaei ، محمدسلیمانی ، aaamin ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ صبح
ارسال: #8
سلام

به نظر من به جاي انجمن جوملا كلي موضوع خودتون رو يكي از افزونه هاي جوملا

كه خودشون به بزرگي يه جوملا هستند قرار بديد خليلي بيشتر استقبال ميشه نمونه انجمن ماي بي بي
امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ صبح
ارسال: #9
آره اینم خوبه مثلا پشتیبانی کامل و فارسی سازی انجمن کیوننا رو داشته باشین یا مث این
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #10
سلام بازم ممنون از استقبال دوستان میشه بیشتر تو ضیح بدین Rose
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان