پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده (/thread-2627.html)

صفحه‌ها: 1 2

تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - صدرا حسابی - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ صبح

لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو نگاه کنید.
توسط این ابزار وبلاگ که گذاشته در این سایت با قرار دادن کد html تاریخ ها نمایش داده می شن. من برای بالای سایتم حالت نمایش افقی این تاریخ رو نیاز دارم، تاریخی که شمسی/میلادی/قمری داشته باشه، مشکلی هم برای نمایشش ندارم و به صورت افقی به خوبی نمایش داده می شه، ولی با کلیک بر روی این تاریخ در سایت به سایت سازندش هدایت می شین، و خب کد لینک شدن به سایتشون رو مسلما تو باکس کدی که باید کپی شه قرار ندادن که کسی برش نداره!
من می خوام یا این لینک شدن به سایتشون حذف شه یا اگه ماژول یا کد html مشابهی می شناسید که این کارآیی روداره (سه تاریخ با هم به صورت ساده) معرفی کنید.

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - پیام عمرانی - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ صبح

باید کدش باشه تا تبدیل به ماژول کنیم
این ماژولی که میخواهید موجوده و من دیدم فقط یادم نیست اسمش چی بود

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - شاهین سمیع عادل - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ عصر

ببینید این افزونه ای که پیوست کردم به دردتون می خوره
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - MARKO - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ عصر

لینک دموش خرابه
ممنون بابت این ماژول
دربه در دنبالش بودم.

چیکار کنیم که این ماژول تو یه خط نمایش بده؟؟؟؟ مثل این سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - پیام عمرانی - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ عصر

یه تغییرات کوچکی باید در کداش داد

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - MARKO - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۶:۱۶ عصر

پس میشه؟

چطوری؟؟؟؟

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - Reza Ganji - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ عصر

در این مورد من پیگیر میشم ببینم میشه یا خیر البته اقای عمرانی و سمیع عادل فعلا فکر میکنم نیستند و لی با تغییرات قابل اجراست !

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - صابرمحمدی - ۴-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ عصر

دوست گرامی از افزونه زیر هم میتونی استفاده کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - صدرا حسابی - ۵-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ صبح

(۴-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ عصر)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید این افزونه ای که پیوست کردم به دردتون می خوره
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون این ماژول ساده و خوب بود فقط کمی تغییر می دم توش تا افقی نمایش داده بشه، هر موقع ویرایشش کردم برای دانلود همین جا می ذارم تا دوستان استفاده کنند.

(۴-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ عصر)صابرمحمدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی از افزونه زیر هم میتونی استفاده کنی

ممنون این افزونه هاتفا رو هم دیده بودم ولی چون یک ماژول ساده یا کد html برای این سه تاریخ نیاز داشتم دیگه ازش استفاده نکردم.

RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده - صدرا حسابی - ۶-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ صبح

این حالت نمایش افقی ماژول تاریخ (شمسی/قمری/میلادی) که آقای سمیع عادل معرفی کرده بودند. تغییرات کوچکی در فایل default.php در این ماژول دادم تا به این صورت نمایش داده بشه. نمایشگر روزشمار هفتش رو هم حذف کردم.
*همچنین در قسمت پارامترها قابلیت اضافه کردن پسوند کلاس ماژول اضافه شده، که مثلا می تونید برای اون در قالبتون حالت وسط چین رو تعریف کنید و پسوند تعریف شدرو در پنل ماژول بنویسید.