زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #1
تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده
لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو نگاه کنید.
توسط این ابزار وبلاگ که گذاشته در این سایت با قرار دادن کد html تاریخ ها نمایش داده می شن. من برای بالای سایتم حالت نمایش افقی این تاریخ رو نیاز دارم، تاریخی که شمسی/میلادی/قمری داشته باشه، مشکلی هم برای نمایشش ندارم و به صورت افقی به خوبی نمایش داده می شه، ولی با کلیک بر روی این تاریخ در سایت به سایت سازندش هدایت می شین، و خب کد لینک شدن به سایتشون رو مسلما تو باکس کدی که باید کپی شه قرار ندادن که کسی برش نداره!
من می خوام یا این لینک شدن به سایتشون حذف شه یا اگه ماژول یا کد html مشابهی می شناسید که این کارآیی روداره (سه تاریخ با هم به صورت ساده) معرفی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ صبح
ارسال: #2
RE: تاریخ شمسی/میلادی /قمری ساده
باید کدش باشه تا تبدیل به ماژول کنیم
این ماژولی که میخواهید موجوده و من دیدم فقط یادم نیست اسمش چی بود
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #3
ببینید این افزونه ای که پیوست کردم به دردتون می خوره
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_calendar1.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 149
اندازه 2.79 کیلوبایت

امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MARKO ، mking ، صدرا حسابی ، مرتضی محمدجانی ، btheme ، mal2moh ، Reza Ganji ، احمد8 ، hamedof ، khosrjerdi99
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #4
لینک دموش خرابه
ممنون بابت این ماژول
دربه در دنبالش بودم.

چیکار کنیم که این ماژول تو یه خط نمایش بده؟؟؟؟ مثل این سایت
امضاء MARKO
یا علی
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #5
یه تغییرات کوچکی باید در کداش داد
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #6
پس میشه؟

چطوری؟؟؟؟
امضاء MARKO
یا علی
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #7
در این مورد من پیگیر میشم ببینم میشه یا خیر البته اقای عمرانی و سمیع عادل فعلا فکر میکنم نیستند و لی با تغییرات قابل اجراست !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط MARKO ، mking ، شاهین سمیع عادل
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #8
دوست گرامی از افزونه زیر هم میتونی استفاده کنی
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking ، شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی ، مرتضی محمدجانی ، mal2moh
۵-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ صبح
ارسال: #9
(۴-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ عصر)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید این افزونه ای که پیوست کردم به دردتون می خوره
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون این ماژول ساده و خوب بود فقط کمی تغییر می دم توش تا افقی نمایش داده بشه، هر موقع ویرایشش کردم برای دانلود همین جا می ذارم تا دوستان استفاده کنند.

(۴-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ عصر)صابرمحمدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی از افزونه زیر هم میتونی استفاده کنی

ممنون این افزونه هاتفا رو هم دیده بودم ولی چون یک ماژول ساده یا کد html برای این سه تاریخ نیاز داشتم دیگه ازش استفاده نکردم.
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Reza Ganji ، mking ، شاهین سمیع عادل ، محمدرضا بهارلو
۶-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #10
این حالت نمایش افقی ماژول تاریخ (شمسی/قمری/میلادی) که آقای سمیع عادل معرفی کرده بودند. تغییرات کوچکی در فایل default.php در این ماژول دادم تا به این صورت نمایش داده بشه. نمایشگر روزشمار هفتش رو هم حذف کردم.
*همچنین در قسمت پارامترها قابلیت اضافه کردن پسوند کلاس ماژول اضافه شده، که مثلا می تونید برای اون در قالبتون حالت وسط چین رو تعریف کنید و پسوند تعریف شدرو در پنل ماژول بنویسید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_calendar-h.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 141
اندازه 2.95 کیلوبایت

سپاس شده توسط صابرمحمدی ، مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mal2moh ، محمدرضا بهارلو ، aseman313
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان