پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 2.5 (/forum-116.html)
+----- موضوع: انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 (/thread-1636.html)

انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 - رضا تقی‌زاده - ۸-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ عصر

این نسخه حاوی فایل فارسی (ترجمه) است که توسط سازنده در آن تعبیه شده(ترجمه فکر کنم کار آقای پوردریایی عزیز است)
این نسخه را هم روی 1.7 و هم 1.6 نصب کردم به خوبی کار میکنه قالب پیش فرض هم rtl است
البته چون خود جوملا 1.7 هنوز فارسی نشده ممکنه موقع نصب انگلیسی نصب بشه باید دستی فایلهای زبان رو منتقل کنید ( البته من از فارسی ساز جوملا 1.6.4 رو 1.7 استفاده کردم کار میکنه ولی باعث یک سری ارورها در قسمت ادمین میشه، بعد این نسخه رو نصب کردم که خود به خود فارسی نصب میشه) ولی بهتره به صورت دستی فایلهای زبان را آپلود کنید

RE: انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 - Pourdaryaei - ۸-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ عصر

خوشحالم زبان فارسي هم جزو زبانهاي ديگه توي اين كامپوننت قرار گرفت ؛ اميدوارم راضي كننده باشه Rose
همينجا از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم كه يكي از هماهنگ كننده ها هست تشكر ميكنم

RE: انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 - vahid.exe - ۸-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ عصر

سلام. یه جایی دیدم که نوشته بودن این انجمن ساز
kunena
باگ داره. خواستم بدونم الان تو این نسخه رفع شده ؟

RE: انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 - Pourdaryaei - ۹-۵-۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ صبح

بستگي داره به باگ ، تا اونجايي كه من ميدونم براي زبان فارسي يك باگ پيدا شد كه تاريخ و مشخصات رو نشون نميداد كه ما درستش كرديم و تاريخ شمسي هم بهش اضافه كرديم ، الان اين نسخه رو تست ميكنم مشكل قبلي رو نداره ؛ معمولا ً هر نسخه جديدي كه مياد براي بهبود دادن نسخه قبليه ديگه Drink