زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7
۸-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #1
Smile انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7
این نسخه حاوی فایل فارسی (ترجمه) است که توسط سازنده در آن تعبیه شده(ترجمه فکر کنم کار آقای پوردریایی عزیز است)
این نسخه را هم روی 1.7 و هم 1.6 نصب کردم به خوبی کار میکنه قالب پیش فرض هم rtl است
البته چون خود جوملا 1.7 هنوز فارسی نشده ممکنه موقع نصب انگلیسی نصب بشه باید دستی فایلهای زبان رو منتقل کنید ( البته من از فارسی ساز جوملا 1.6.4 رو 1.7 استفاده کردم کار میکنه ولی باعث یک سری ارورها در قسمت ادمین میشه، بعد این نسخه رو نصب کردم که خود به خود فارسی نصب میشه) ولی بهتره به صورت دستی فایلهای زبان را آپلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده
com_kunena_v1.6.5_b5005_2011-07-27.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 265
اندازه 1.98 مگابایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، vahid.exe ، Reza Ganji ، پیام عمرانی ، Pourdaryaei ، tarantino ، سجاد ابراهیمی ، mking ، noshijan ، jagvar22 ، omid2 ، MAF7
۸-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: انجمن سار kunena نسخه 1.6.5 سازگار با جوملا 1.6 و 1.7
خوشحالم زبان فارسي هم جزو زبانهاي ديگه توي اين كامپوننت قرار گرفت ؛ اميدوارم راضي كننده باشه Rose
همينجا از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم كه يكي از هماهنگ كننده ها هست تشكر ميكنم
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، رضا تقی‌زاده ، پیام عمرانی ، vahid.exe ، mking ، شاهین سمیع عادل ، MAF7
۸-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #3
سلام. یه جایی دیدم که نوشته بودن این انجمن ساز
kunena
باگ داره. خواستم بدونم الان تو این نسخه رفع شده ؟
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط gameplayer
۹-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #4
بستگي داره به باگ ، تا اونجايي كه من ميدونم براي زبان فارسي يك باگ پيدا شد كه تاريخ و مشخصات رو نشون نميداد كه ما درستش كرديم و تاريخ شمسي هم بهش اضافه كرديم ، الان اين نسخه رو تست ميكنم مشكل قبلي رو نداره ؛ معمولا ً هر نسخه جديدي كه مياد براي بهبود دادن نسخه قبليه ديگه Drink
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، vahid.exe ، سجاد ابراهیمی ، mking ، شاهین سمیع عادل ، رضا تقی‌زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان