پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ایجاد محیط شخصی در جوملا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ایجاد محیط شخصی در جوملا (/thread-15214.html)

صفحه‌ها: 1 2

ایجاد محیط شخصی در جوملا - armin2014 - ۱۳-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ عصر

سلام
من می خوام این قابلیت رو به سایتم اضافه کنم که به عنوان مثال یک دانش آموز به سایت لاگین می کنه و کانامه خودش رو میبینه وبقیه امکان مشاهده این کارنامه رو نداشته باشند.
اگر افزونه یا راه حلی وجود دارد ممنون میشم کمکم کنید

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - shaban532 - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ صبح

درود
راه های زیادی برای این کار وجود داره اما از اونجا که گفتید ، میخواهید کارنامه رو نمایش بدید میتونید از کامپوننت مدیریت مدارس جوملا(joom reports) استفاده کنید.
در پیوست براتون قرار میدم( + زبان فارسی)(ویژه جوملا 2.5)
موفق باشید.Rose

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - armin2014 - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ صبح

ممنونم از پاسخت ولی برای کارنامه نمی خواستم اون یک مثال بود بیشتر مد نظرم این هستش که کاربر وقتی وارد سایت میشه یک صفحه html منحصربه فرد که مدیر وبسایت اون رو درست کرده رو ببینه !
راه های ایجاد این قابلیت برام مهم هستش .

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - Pourdaryaei - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ عصر

میتونی از کامپوننتهای ایجاد پروفایل و صندوق پیام استفاده کنید ؛ دقیقا ً بگید برای چه منظوری میخواین

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - armin2014 - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ عصر

وقتی یک کاربر وارد سایت شده یک گزینه (حالا می تونه منو یا هرچیزی باشه) وجود داشته باشه که وقتی اونو می زنه مطلبی رو که مدیر سایت براش تعیین کرده رو ببینه و به مطالب کاربرهای دیگه که اونا رو هم مدیر سایت تعیین کرده دسترسی نداشته باشد.
من این کار رو برای نظام مهندسی ملایر می خوام که این گزینه مد نظر مشاهده سهمیه هستش .که هر مهندسی پس از وزود به سایت سهمیه محرمانه خودش رو ببینه که مدیر سایت براش تعریف کرده .همین

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - Pourdaryaei - ۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ عصر

خب راحت ترین راهش اینه که از صندوق پیام خصوصی استفاده کنید ، مدیر هم برای هرکسی میتونه یه پیام خصوصی بفرسته و فقط کسی که لاگین میشه با نام کاربری خودش دریافت میکنه

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - javadrahimi - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ صبح

منم دقیقا دنبال همچین چیزی هستم
ولی پیام خصوصی ایده خوبی نیست

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - Pourdaryaei - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ صبح

والا من یه جست و جوئی توی نت زدم ولی راه خاصی پیدا نکردم .

یکی از راه ها استفاده از کامپوننت UserExtanet هست ، که بازم دوتا گزینه داره ، یکی پیام خصوصی و یه قسمت برا دانلود .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه راه دیگه هم هست که برای سایتی خوبه که تعداد کاربرانش خیلی محدود باشه ؛ و برای هر کاربر یه ACL جدا ایجاد کنی و هر مطلبی که ایجاد میکنی مخصوص همون کاربر باشه ؛ که خیلی مسخره به نظر میاد

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - armin2014 - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ صبح

جناب پور دریایی ممنون از وقتی که گذاشتید
دقیقا من الان در سایتی که زدم و با اینکه که کاربرانش زیاد هستش روش دوم رو به کاربردم

RE: ایجاد محیط شخصی در جوملا - Pourdaryaei - ۱۵-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ صبح

خب فکر کنید شما 5000 تا کاربر داشته باشید و مجبور باشید چندهزارتا صفحه براشون درست کنید ؛ Eyes