پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب Shaper Simplicity - II ترجمه شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام به همگی دوستان عزیز

قالب Joomla 2.5

اين قالب زيبا و رايگان قبلا در انجمن معرفي شده بود و مورد توجه دوستان قرار گرفته بود و كمي وقت شد تا پارامترهاي نسخه جوملا 2.5 اين قالب رو ترجمه كنم

[تصویر:  1296097904_1_8ff4437d7a.jpg]

برخی از خصوصیات این قالب:
پشتیبانی از زبان های راست نویس یا RTL
38 موقعیت ماژول
دارای ماژول اسلایدر و گالری تصاویر (همراه قالب برای دانلود قرار داده شده و در بسته نصبی نیز موجود است)
سفارشی سازی صفحات ارور و صفحه آفلاین
هشدار به کاربران IE6
پشتیبانی از مرورگرهای IE 7+, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Chrome

قابل ذکر است بعضی امکانات با نصب بسته نصبی قابل استفاده است.

[تصویر:  1296098077_1_613c58664e.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده
سلام

پستي كه قبلا معرفي شده بود

دوست عزیز
اینی که من قرار دادم بخش کاربری قالب فارسی هست

موفق و پیروز باشید Rose
(۳۱-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ صبح)star_netsky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
اینی که من قرار دادم بخش کاربری قالب فارسی هست

موفق و پیروز باشید Rose
سلام
این ارور چی میگه؟ من قالب رو نصب کردم اما ارور زیر رو نشون میده
Helix framework not found.

Rose
پلاگین Helix System Plugin رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود و نصب کنید و از مدیریت پلاگین ها اون رو فعال کنید
(۱-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ صبح)solitary نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلاگین Helix System Plugin رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود و نصب کنید و از مدیریت پلاگین ها اون رو فعال کنید
فقط رولوکال موقعیت ماژول ها رو چطوری بدست بیارم
اینو بلدم /?tp=1
منتها خیلی میریزه بهم
اصلا مشخص نیست چی به چیه
از این قسمت موقعیت ماژول ها رو میتونید ببینید
[تصویر:  download.php?imgf=13482582771.jpg]

به این صورت
[تصویر:  download.php?imgf=13482582772.jpg]
پلاگین Helix System Plugin به پست اول اضافه گردید
میگم میشه این کپی رایت رو برداریم؟؟؟ اشکال نداره؟؟؟ اگه جواب بله ست چه جوری اینکارو بکنم؟؟؟
Rose
[تصویر:  738help.png]
بله میشه برداشت و مشکلی نداره.
از نرم افزار زیر برای پیدا کردن متن کپی رایت استفاده کنید :

صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع