پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب Shaper Simplicity - II ترجمه شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
(۱-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطالب اول رو باید به تعداد مطالبی که میخواهید در صفحه نمایش داده شوند قرار دهید و ستون رو هم درست انتخاب کردید.
حالا فردا شب براتون نگاه میکنم البته اگر سعی کنید تا اون موقع ردیف شده.

من هر کاریش کردم تغییر نمیکنه فک کنم قالب یه مشکل داشته باشه من دیگه نمیدونم چکارش کنم
اطلاعات مدیریت جوملا را در صورت تمایل برای من ارسال کنید تا بررسی کنم.
سلام دوستان
برای گذاشتن منو ابشاری باید مازول منو رو در کدام موقعیت قالب فعال کرد
hاین قالب خودش منو آبشاری داره و نیاز نیست شما اضافه کنید.موقعیتی من ندیدم برای این منظور ولی منو در زیر موقعیت سرچ قرار داده شده.
تصویر موقعیت ها رو هم در حال استفاده میتونید در لینک زیر ببینید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشید
این قالب رو نصب کردم ولی متاسفانه هر کاری میکنم زیر منوها فعال نمیشه
لطفا راهنمایی کنید!
درود بر شما
این قالب دارای منو آبشاری است و نباید مشکلی داشته باشد، در هر صورت دمو قرار دهید تا دوستان بررسی کنند.

شادباشید و شادی بخش دیگران
سلام
خسته نباشین
اشکالی که من با این قالب روبرو شدم اینکه زمانیکه ماژولی را در موقعیت bottom فعال میکنم کل سایت آبی میشه
لطفا منو راهنمایی کنین.
با سپاس
درود بر شما
ممکن است دچار تداخل افزونه شده باشید و یا ...
بهتر است از سایت خود دمو قرار دهید تا بهتر بشود بررسی کرد، با مرورگرهای مختلف هم تست کنید و نتیجه را ببینید.

شادباشید و شادی بخش دیگران
با سلام و تشکر فکر میکنم هنگام فارسی سازی برخی موقعیت های قالب بهم ریخته مثلا موقعیت های:
bottom1-bottom6
لطفا بررسی کنید
من هم همین مشکل رو دارم
تموم سایت رنگ پایین میشه
همه ماژول هارو هم غیر فعال کردم
ولی باز نشد
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع