پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(۱۸-۱-۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته یک برنامه کوچیک با #C نوشتم که خودش فایل ها رو دانلود میکرد و برای هر ارسال فرم یک پوشه باز میکرد و اطلاعات و اکسل و فایل رو میذاشت
اگه مشکلتون و حل میکنه براتون ارسال کنم فقط نرم افزارهای ویندوز مشکلات خودشون و دارند دیگه تو ویندوز XP کارمیکنه در 7 گاهی قاطی میکنه.
اقا نیکی و پرسش ممنون میشم .
این مورد خیلی حساس هستش برام لطفاً بررسی کنید
سلام به همه ی دوستان
یه مشکل:
چطوری میشه که در اراس فرم فیلد تیکتی که ایجاد کردیم،کد تیکت همون کد رهگیری به کاربر ارسال بشه؟تو این مقاله خوندم انجام دادم ولی نشد.
تو بعضی از مقالات خوندم ولی مشکل برطرف نشد،ممنون میشم راهنمایی کنید.
تصویر پیوست شده،تو بعضی از مقالات نوشته بود باید کد فیلد مربوطه تو تنظیمات ایمیل کاربران درج شود.اما باز نشد.
تو قسمت از طرف ایمیل خودتون رو بنویسید
در قسمت به
از طریق افزودن تگ سفارشی تگ ایمیل را بنویسید مثل {email:value}
در قسمت پیام هم تگ تیکت را وارد کنید
مثلا :
با تشکر از ارسال شما {name:value}
شماره پی گیری شما :{tiket:value}
[b]سلام بر همه

من یه سوال داشتم من کاپونت RSform و joomshopping رو دارم ....

در طی مراحل اخذ نماد برای سایت به یه مشکلی بر خوردم گفتم شما شاید بتونید راهمایی کنید ....

من تو سایت کلاس گذاشتم برای فروش برای فروشش یه مشکلی هست میگن باید مرحل ثبته نام هم طی بشه یعنی مثلا یه فورم باشه اول پر کنن بعد بتونن خرید رو انجام بدن .....

چیزی که خودم پی بردم اینه که با Rsform یه فروم بسازیم بعد تو یه ارتیکل قرار بدم بعد تو جوم شاپینگ قبل خرید قرارش بدم اما هر کاری کردم گزینه ای برای این کار پیدا نکردم ....

کسی میتونه راهنمایی چیزی به من بکنه ....

سوال دوم اینه میخواهم دکمه اضافه کردن به سبد خرید یا مثلا کارت رو اضافه کنم الان دو تا دکمه داره محصولاتم یکی خریدنه یکی جزیبات رو خریدن که میزنی میره یه صفحه جدید که هم میتونی بخری هم میتونی برگردی چیزه دیگه بخری میخواهم این قابلیت نباشه تو اون دکمه اگه دکمه خریدن رو بزنی مستقیم بره تو صفحه خرید و بقیه ماجرا
یه دکمه دیگه هم داره که نوشته جزییات که تو اون بری دکمه اضافه کردن به کارتو داره .....

حالا میخواهم در کنار این تغییرات یه دکمه بقل خریدن و جزییات اضافه کنم به نام اضافه کردن به کارت....

ممنون میشم راهماییم کنید ....
[/b]
الان شما مشکلات جوم شاپینگ و آر اس فرم رو با هم یکجا مطرح کردید.بهتره برای هر سوال در انجمن مربوطه یک تاپیک بزنید و بهتره قبل از اون جستجو کنید.
خود جوم شاپینگ مراحل ثبت نام رو داره و نیازی نیست شما دوباره ایجاد کنید یا از فرم ساز استفاده کنید.شما مگر از ثبت نام جوم شاپینگ استفاده نمیکنید ؟ قبل از پرداخت کاربر باید یا وارد بشه یا ثبت نام کنه که مراحلش بهش نمایش داده میشه.
سلام
حقیقتش این سوال رو من خیلی دنبالش گشتم جوابی ندیدم. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا.
من میخوام کاربر رو مجبور کنم که یک حداقل تعداد کاراکتری رو در فیلد وارد کنه.
مثلا در فیلد کد ملی حتما ده کاراکتر وارد کنه و اگر کمتر وارد کرد بهش خطا بده.
تو تنظیمات هر فیلد میشه حداکثر تعداد کاراکتر رو وارد کرد اما برای وارد کردن حداقل باید چه کار کرد؟
البته آموزش هایی در مورد این کار دیدم اما همه شون در مورد جعبه متن هستند و در فیلد کار نمی کنن.
ممنون
با این دستور حداقل رو میشه ست کرد
<input pattern=".{3,}" required title="3 characters minimum">
اما یک مشکلی که دارم اینه که وقتی دستور رو میزنم تو نمایش فرم این نوشته ها کنار گزینه میاد
class="rsform-input-box"/>

باید چه کار کرد؟
با سلام!
از آموزش های فوق العاده مفیدتون کمال تشکرو دارم.
من اون دو تا دراپ دانی که زحمت آموزشش روکشیده بودین ایجاد کردم و درست شد فقط یه مشکلی که هست قیمت اون ماشینایی که کاربر انتخاب میکنه رو نتونستم به صورت فیلد مخفی شونده ایجاد کنم . اگه ممکنه راهنمایی کنید که چکارکنم!
ممنون
من این آدرس رو هم دیدم که آموزش داده بود چطوری باید با جاوا اسکریپت جعبه متن رو محدود کرد و حداقل رو توش مشخص کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعی کردم اصلاحش کنم برای فیلد متنی اما کار نکرد
لینک مرجع