پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
از تنظیمات قالب کلاس css رو مطابق استایلی که طراحی کردید قرار بدید برای درک این مفهوم میتونید از قالب هایی که قبلا برای ار اس فرم منتشر کردم استفاده کنید
با سلام خدمت دوستان
چطور میشه در آر اس فرم مقدار یک text box رو بدست آورد؟
سلام
یک فرم ساختم ، و می خواهم محتویان فرم به میلیم ارسال شود !

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام

[تصویر:  1585915780_499_8c77529ac3.png]
بسیار جالب
سلام علیکم
می خوام فرم ثبت نامی طراحی کنم که کاربر با شماره همراه وارد فرم بشود. یعنی ابتدا شماره همراه خود را وارد کند و کد تایید برایش پیامک شود و بعد از وارد کردن کد تایید وارد فرم شود و مابقی اطلاعاتش را تکمیل کند.
خیلی جستجو کردم متاسفانه این مورد را پیدا نکردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
این قابلیت برای ثبت نام خود جوملا وجود داره اما برای ورود به یک لینک خاص باید نوشته بشه

اگر آشنا با برنامه نویسی هستید مستندات پنل پیامکی که استفاده میکنید همینطور کدهای نمونه را مشاهده کنید
سلام وقت بخیر. میخوام چک باکس شرایط قوانین رو ایجاد کنم. یک نوشته که نشون بده قوانین٬ روش کلیک کردم یک فیلد تکس اریا که ایجاد کردم رو مودال نشون بده. چطور باید انجام بدم ؟‌ممنون.
سلام
با Rsform یک فرم گزارش ساعت فعالیت طراحی شده و یک اسکریپت php براش نوشته شده که خروجی اکسل را ایمیل کنه. متاسفانه با یه سری تغییراتی که تو فیلد سال داده شد خروجی اکسل بهم ریخته. دوتا فایل اتچ شده فایل ok سالمه و فایل not ok مشکل دار هست. هدف اینه که بشه سال انتخابی را تا سال 1410 انتخاب کرد و فایل خروج اکسل درست نشون داده بشه. من اسکریپت را هم فرستادم اما اگر دسترسی لازم باشه مشکلی نیست
از دوستان اگر کسی میتونه کمک کنهRose
عالیییییییییییییی

عالییی
لینک مرجع