پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسکریپت whois
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان.
خسته نباشید.
من دنبال یه اسکریپت whois برای چک کردن دامنه می گردم.
یه عالمه اسکریپت دانلود کردم.
اما تقریبا همشون مشکل داشتن.
یعنی هرچی دامنه چک می کردم باهاش، ثبت شده نشون می داد!
کسی می دونه مشکلشون چی می تونه باشه؟
اگر کسی یه اسکریپت خوب whois سراغ داره و البته ترجیحا فارسی،
ممنون می شم لینکشو بهم بده و راهنماییم کنه.
با تشکر.
سلام

این دو تا تاپیک رو ببین، دومین تاپیک رو که خودم معرفی کردم ماژولش رو چند وقت پیش تست کردم درست کار می کرد:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افزونه های جوملای انگلیسیرم می تونی ببینی.
(۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

این دو تا تاپیک رو ببین، دومین تاپیک رو که خودم معرفی کردم ماژولش رو چند وقت پیش تست کردم درست کار می کرد:

این بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افزونه های جوملای انگلیسیرم می تونی ببینی.
سلام.
ممنون از پاسخ سریعتون.
اینی که معرفی کردین نصب کردم.
اما اینم مثل تمام اسکریپت هایی که جدا از جوملا نصب کردم،
ایرادش اینه که هر چی بزنیم می گه قبلا ثبت شده!
شما می دونید مشکلش چیه؟
من که از ماژول برای جوملا نا امید شدم و اگه اسکریپت سالم هم باشه حاضرم استفاده کنم.
خب مطمئن هستید مواردی که تست می کنید واقعا ثبت نشدن؟

من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو هم چک کردم الان به خوبی کار می کرد.
(۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مطمئن هستید مواردی که تست می کنید واقعا ثبت نشدن؟

من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو هم چک کردم الان به خوبی کار می کرد.

بله مطمئنم!
مثلا یه همچین چیزی رو هم چک کردم:
hjdsgifygsdiyfigylfiygdfig
میگه ثبت شده!

Ajax Domain Check رو هم قبلا نصب کردم، اصلا کار نمی کنه!
احتمالش هست که jquery سایت تون به خوبی کار نمی کند!
که این اسکریپت به خوبی کار نمی کند.
(۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ صبح)محمد حسین شکوری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالش هست که jquery سایت تون به خوبی کار نمی کند!
که این اسکریپت به خوبی کار نمی کند.
ممنون از پاسختون.
خوب باید چیکارش کنم؟
اگر سایتتون آنلاین و امکانش هست لینکش را بدهید تا بررسی کنم تا بهتر راهنمایی کنم
به احتمال زياد اينترنت ايران مشكل پيدا كرده من الان چندتا سايت رو whois كردم آزاد براي ثبت نمايش ميداد ولي وقتي سايت رو تو nic.ir نگا ميكنم به اسم يكي ديگه هست
در ضمن سايت خودم هم باز نميشه و به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ زدم در مورد ملي شدن اينترنت يه چيزايي گفت و ...
(۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ صبح)محمد حسین شکوری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر سایتتون آنلاین و امکانش هست لینکش را بدهید تا بررسی کنم تا بهتر راهنمایی کنم

متاسفانه سایت روی لوکال هاست نصب شده!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع