زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریدایرکت کردن سایت در DirectAdmin
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ صبح
ارسال: #1
سلام...خسته نباشید... من امروز سایتمو (جوملا 2.5.7) تو هاست آپلود کردم و تنظیمات مربوط به Config رو هم انجام دادم... دامین اصلی سایت اینه : Fardisniroo.com که اونو به fa.fardisniroo.com ریدایرکت کردم... ولی وقتی سایت رو میزنم فقط یه صفحه سفید باز میشه...البته ادمین جوملا هم فقط صفحه اولش باز میشه و وقتی یوزر و پسوردمو می زنم و ورود رو می زنم دوباره صفحه ی سفید باز میشه... میشه راهنمایی کنید منو که مشکل از چیه؟

و یه سوال دیگه.تو DirectAdmin تو قسمت ریدایرکت تو این قسمتا چه چیزایی رو باید بنویسم:

Local URL Path:
Redirect Type:
Destination URL:
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #2
توضیحتون کامل نیست.
یعنی شما سایت رو در ساب دامنه ای به نام fa نصب کردید که ادرسش میشه fa.fardisniroo.com و میخواهید هرکس ادرس سایت اصلی رو زد به ادرس fa.fardisniroo.com ریدایرکت بشه ؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #3
آره. دقیقاً همینایی که فرمودین آقای گنجی...من سایت رو تو لوکال درست کردم و کاملاً درسته.ساب دامین fa.fardisniroo.com رو ساختم و سایت رو هم تو پوشه ی fa ریختم و کانفیگ رو هم بر اساس دیتابیس تغییر دادم ولی یه صفحه سفید باز میشه!!! و جالب اینجاست که fa.fardisniroo.com/administrator بدون مشکل باز میشه و وقتی یوزر پسوردمو میزنم و ورود رو می زنم باز همون صفحه سفیده میاد!!!
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #4
شما اگر ادرس fa.fardisniroo.com را بزنید سایتتون باید باز بشه مگر در جایی اشتباه کرده باشید.
اگر هم میخواهید fardisniroo.com رو به fa.fardisniroo.com ریدارکت کنید از کدهای اچ تی اکسز استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #5
دوست عزیزم جدا از مشکلی که دارید یک پیشنهاد براتون دارم، اینکه در اولین فرصت که هاستتون به پایان رسید، سعید کنید به یک سرور با Cpanel انتقال بدید چون Direct admin همیشه طراحان سایت جوملا رو اذیت کرده و خواهد کرد. چون پشتیبانان چنین هاست هایی با D.A برای ایجاد امنیت مجبور به اعمال محدودیت هایی هستند که این محدودیت ها موجب آزار طراحان میشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط artoor1
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #6
هاستم همین یک ماه پبش تموم شد و اونو دوباره تمدید کردم. شما راست میگید، دایرکت ادمین واقعاً افتضاحه.منو خیلی اذیت کرده. کاش کاااااااش یه جای دیگه که سی پنل داشت هاست می گرفتم...
کد های اچ تی اکسز چی هست؟چجوری باید این کارو بکنم؟
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #7
درود بر شما
این یک نمونه برای قفل کردن www برای دامین است:

RewriteEngine On
# index.php redirect
RewriteCond %{THE_REQUEST} ^[A-Z]{3,9}\ /index\.php\ HTTP/
RewriteRule ^index\.php$ http://www.yoursitr.com/ [R=301,L]
# Redirect non-www to www version
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.example\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*) http://www.example.com/$1 [QSA,L,R=301]

حال شما طبق این روش می توانید به جای عبارت ^yoursitr\.com$ آدرسی که میخواهید ریداریکت شود و به جای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس جدید که باید به آن تغییر کند را وارد کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط artoor1
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان