زمان کنونی: ۲۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش مطالب
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #1
نمایش مطالب
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز، سئوالی داشتم اینکه ما میتوانیم محصولاتمان را بصورت تامب نیل دهیم چگونه میتوان اینکار را کرد و یا اینکه با ماژولی اینکار انجام میشود؟
ممنون از راهنمائیتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #2
RE: نمایش مطالب
اگر میخواهید در مطالب جوملا اینکار را بکنید یا در کامپوننت کا2 میتوانید از پلاگین simple image gallery سایت جوملا ورک استفاده کنید.
در انجمن هم معرفی شده و توضیحات هم دارد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ صبح
ارسال: #3
میخواهم هنگام نمایش محصولات بجای لیست از عکسهای کوچک استفاده کنم (یا همان تامب نیل) با استفاده از این پلاگین میشود اینکار را کرد ؟ و اگر اینطور هست امکانش هست که لینکش رو برایم بگذارید .ممنون از راهنمائیتون
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ صبح
ارسال: #4
بله این امکان رو دارد و میتونید از لینک زیر دریافت کنید.با کلیک برروی تصاویر کاربران میتوانید تصاویر را در سایز بزرگ مشاهده کنند.

از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar ، shadi
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #5
آقای گنجی خسته نباشید، من این پلاگین رو نصب کردم مسیر تصاویر رو هم در پلاگین قید کردم منتهی نتونستم بفهمم وقتی مطلب جدیدی اضافه میکنم برای اضافه نمودن تصویر همان مسیر ایمیجز رو میروم ولی نمیدونم این مطالب که شامل تصاوی درون مطلب میباشد (همه مطالب با نام محصولات منویی جداگانه دارد) چگونه بصورت گالری نمایش دهم در واقع هر وقت بر روی منوی محصولات کلیک میکنم کلیه مطالب با تصاویر یا همان گالری نمایش داده شود
ممنون میشم راهنمای کنید
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #6
ببینید شما در تنظیمات پلاگین مسیر اصلی رو مشخص میکنید مثلا پوشه images و حالا برای هر یک از مجموعه تصاویرتون درون پوشه images باید یک پوشه درست کنید و تصاویر اون مطلب رو درون اون پوشه قرار دهید.مثلا ما تصاویر محصولات خانگی را درون پوشه ای به نام 001 قرار داده ایم و این پوشه یعنی پوشه 001 درون پوشه images است.برای نمایش تصاویر درون پوشه 001 ما باید از تگ زیر درون مطلب مورد نظرمون استفاده کنیم.

{gallery}001{/gallery}

شما هرچندتا پوشه میتونید درست کنید و تصاویر مطالب مختلف رو درون اون آپلود کنید و نام پوشه را درتگ این پلاگین مانند بالا قرار دهید.
فقط توجه داشته باشید پوشه هایی رو که ایجاد میکنید برای امنیت یک فایل index.html خالی درونشون قرار دهید.اگر از مدیریت زسانه ها اینکار را انجام دهید خود جوملا این فایل ایندکس را ایجاد میکند و اگر بصورت دستی ایجاد کردید باید خودتون آپلود کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #7
یک سئوال جناب گنجی اینکه من باید کامپوننت K2 رو نصب کنم برای اینکار؟
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #8
نه این پلاگین هم در جوملا بدون کا2 قابل استفاده است و هم با کا2 و نیازی نیست حتما k2 نصب باشد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط shadi
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #9
ببخشید آقای گنجی متوجه شدم که اشکال از کجاست ممنون از راهنمائیتون
ارسال پاسخ