زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از برخی کاربران و سایت های جوملایی
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink انتقاد از برخی کاربران و سایت های جوملایی
درود
همیشه رسم است از مدیران سایت ها انتقاد میکنند ولی خوب ما هم نسبت به برخی مسائل که موجود است انتقاد داریم.
متاسفانه در انجمن سنت تشکر ضعیف شده و برخی ازدوستان از کاربرانی که به اونها کمک میکنند تشکر نمیکنند درصورتی که هزینه آن فقط کلیک کردن برروی دکمه تشکر است.
تشکر کردن و در مواردی که واقعا مشکل آزار دهنده ای حل شده ، دادن اعتبار باعث دلگرمی کاربر و فعالیت بیشتر در انجمن میشود.
این یک نکته بود و دیگر اینکه متاسفانه اخیرا که نیاز بود چند افزونه مثل فوکاگالری رو دانلود و استفاده کنم دیدم در نت چندین ترجمه وجود دارد که متاسفانه ناقص هستند و برخی از دوستان هم حتی اصول اولیه را رعایت نکرده بودند که نمونه اش در همین انجمن خودمون هست که تاحالا تست نکرده بودم.
نکته دیگرش هم کپی رایت و تبلیغ برای یک افزونه بود که برای یک ترجمه واقعا ناقص مزخرف 60 متر کپی رایت و نمایش سایت منتشر کننده بصورت iframe بود.
من که همیشه سعی میکنم صبور باشم با دیدن این موارد کلی اعصابم بهم ریخت و حالم گرفته شد.
برای همین تصمیم گرفتم در پارس جوم برای افزونه های کاربردی انجمن و تاپیک های اختصاصی ایجاد کنیم و من شخصا دیگر وقتم رو در این راه میزارم و با همکاری دوستان و گزارش اشکالات ترجمه سعی میکنم برای این افزونه ها یک ترجمه مناسب و قوی ارائه بدیم.
افزونه های کاربردی که مد نظرم هستند افزونه هایی هست که بسیار کاربرد دارند مانند فوکاگالری ، بریزینگ فرم و..
برای کپی رایت هم یک کادر برای تبلیغ پارس جوم در نظرم میگیریم و همچنین روش حذف آن هم برای دوستانی که برای مشتری میخواهند استفاده کنند قرار میدهیم تا از این نظر هم مشکلی نداشته باشند.
امیدوارم برخی دوستان از این حرف ها ناراحت نشوند و من میدونم که برخی نظرشون خیره و دوست دارند کمک کنند ولی بنظر من آدم تو کاری که کاملا استاد نشده نباید وارد بشه و باعث سردرگمی دیگران بشه.
از دوستان فعال هم درخواست دارم در این امر شرکت کنند و اگر افزونه ترجمه شده ای را در انجمن مشاهده کردند که مشکل داره گزارش دهند تا مترجم ویرایش کنه و یا حذف کنیم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، memare-ahvaz ، پیام عمرانی ، disfun ، hc1supcenter ، mahan ، امید ، محمدسلیمانی ، tobasms ، anzal
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: انتقاد از برخی کاربران و سایت های جوملایی
خواهشمندم بخشهای زیر رو هم فکری براش بکنید :
1. اینترو
2. امنیت جوملا بصورت تخصصی
3. ویرایش سیستم جوملا و اختصاصی کردن اون
4. باگ و رفع باگ و اسکن سایت و ...
5. و بخشی بعنوان انجمن طرحان یا توسعه دهندگان یا راه اندازان که همه عزیزانی که توی کار راه اندازی وب هستن برای مشتری بصورت تجاری اینجا جمع بشن و قیمتها یکی بشه تا هم ارزش کار حفظ بشه و ... مثل یک اتحادیه که البته من در حال برنامه ریزی برای راه اندازی چنین سایتی هستم
امضاء hc1supcenter
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امید
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ صبح
ارسال: #3
RE: انتقاد از برخی کاربران و سایت های جوملایی
طراحی صفحات اینترو جزو طراحی حساب میشه
امنیت جوملا هم در مورد بحث و آموزش به اندازه کافی موجود هست ولی کامل متمرکز نیست.
در مورد تغییر ویرایش جوملا هم نیاز به برنامه نویسی و دانش برنامه نویسی بالا داره.
در مورد هر کدوم از این موارد اگر کسی وقت داشته باشه کمک کنه ما استقبال میکنیم.
ولی در مورد انجمن طراحان و ... چنین چیزی موفق نخواهد بود و فکر میکنم وقتتون رو نزارید بهتر باشه.
من در حد وقت و زمان و دانش خودم کاری از دستم بربیاد کوتاهی نمیکنم و بهینه سازی افزونه های موجود بهترین کار ممکن می باشد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، امید ، memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان