زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلی عجیب و غریب در نمایش خبر
۲۱-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #1
مشکلی عجیب و غریب در نمایش خبر
با سلام دوستان من سایت چند مدت پیش طراحی کردم و چیدمان او تنظیم کردم ولی متأسفانه بعضی مواقع وقتی رو خبر کلیک می کنیم خبر باز میشه فقط ستون چپ و دوتا اسلایدر بالای نمایش میده (صحیح است) و بعضی مواقع (چند دقیقه بعد) وقتی روی هر خبری کلیک می کنیم تمامی موقعیت ها و ماژول ها نمایش میده. برای مثال در قسمت اخبار (گلوبال نیور) باید موقعی که خبر باز می شود برود ولی می ماند و خود خبر می رود زیر گلوبال نیوز (که نباید اینطور باشه) اگه میشه راهنمایی فرمائید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن من موقعیت های که نمی خاستم نشون بده فقط در صفحه اول گذاشتم فعال باشهو در دیگر صفحات غیر فعال می باشد.

با تشکر فراوان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ صبح
ارسال: #2
RE: مشکلی عجیب و غریب در نمایش خبر
شما مطالب سایتتون رو از جایی کپی کردید ؟
هنگامی که متنی رو از صفحات وب کپی میکنید کدهای اچ تی ام ال رو هم باهاش کپی میکنید و این باعث بهم ریختگی میشه.
اگر این مورد صحیح است باید مطالبتون رو دوباره ایجاد کنید و قبل از کپی در ادیتور در نت پد کپی کنید تا کدها حذف بشه و سپس در ادیتور کپی کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲۲-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #3
RE: مشکلی عجیب و غریب در نمایش خبر
البته ادیتور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک امکان داره که میشه مطلب رو بدون کد وارد سایت کرد
این هم اموزش این ادیتور
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان