زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ماژول janews
۱-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #1
مشکل در ماژول janews
سلام خسته نباشید
من تو سایتم برای نمایش محبوبترین مطالب از ماژول janews_featured استفاده میکنم، حالا مشکل اینجاست که می خوام یکبار دیگه از این ماژول مثلا برای ایجاد قسمت یادداشت و گفتگو در سایتم استفاده کنم ولی حالا مشکلم اینجاست که با ایجاد یک ماژول دیگه از نوع janews_featured و تغییر قسمت های janews_featured ماژول قبلیم (محبوبترین ها) که ایجاد کرده بودم اون هم تغییر می کنه؟
دوستان بفرمایند برای اینکه اون ماژول قبلیم که ایجاد کردم تغییر نکنه باید چیکار کنم؟
سپاسگزارم
اینم آدرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در ماژول janews
من هم در یکی از سایتهام از این ماژول استفاده میکنم. برای رفع این مشکل میتونید یک کپی از این ماژول بسازید و از اون به عنوان یک ماژول جدید با تنظیمات دلخواه استفاده کنید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ صبح
ارسال: #3
(۲-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ صبح)anzal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم در یکی از سایتهام از این ماژول استفاده میکنم. برای رفع این مشکل میتونید یک کپی از این ماژول بسازید و از اون به عنوان یک ماژول جدید با تنظیمات دلخواه استفاده کنید.
سلام
ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید و بگید باید چیکار کنم؟ راستش متوجه نشدم
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

۳-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #4
ماژول رو انتخاب کنید و گزینه کپی رو بزنید. به این ترتیب یکی دیگه از همین ماژول ساخته میشه. البته کاملا مستقل که میتونید در موقعیت دلخواه و با نظیمات متفاوت از ماژول اصلی استفاده کنید.
 سپاس شده توسط nohz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان