زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #1
طراحی سایت
سلام دوستان
وقت بخیر می خواستم سایتی درست کنم همانند این که آدرسش در پایین متن می نویسم از شما دوستان تقاضا دارم که بهم کمک کنید که برای ساخت این قبیل سایتها که ماژول و کامپونت نیاز هست آیا سایتی هست که این ماژول بفروشه یا سایتی هست که رایگان این ماژول و کامپونتها گذاشته باشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
ادرس سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: طراحی سایت
سلام با ماژول html دستی میشه همچین چیزی ساخت
فکر میکنم بهتر باشه خودت شروع کنی هر جای مشکل داشتی مطرح کنی تا دوستان راهنمایی کنند.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #3
RE: طراحی سایت
این اختصاصی نوشته شده البته اسکریپت کامل پیشنی مسابقات قبلا در نت منتشر شده است و اگر جستجو کنید میتونید بیابید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان