زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول و کامپوننت جستجوی دامنه
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #1
درخواست ماژول و کامپوننت جستجوی دامنه
سلام من برای وب سایت خودم یک ماژول خطی جستجوی دامنه برای جوملا 1.5میخوام که اول جای کمتری در قالب بگیره مثل سایت زیر اگر دامنه مورد نظر ثبت شود شخص بتواند سفارش دهد :

مثل سایت زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول و کامپوننت جستجوی دامنه
سلام

این پست و تاپیک رو ببین:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fidoman ، Reza Ganji
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #3
(۱۲-۷-۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

این پست و تاپیک رو ببین:

با سلام درود
ممنون من اولی mod_pars_whois رو نصب کردم ولی نوشته های فارسی را ؟؟؟؟ نشون میده
ماژول آپادانا هم تو تنظیماتش دیدم ir نداره

ممنون میشم در مورد اولی mod_pars_whois توضیحی بدهید تا بتوانم از حالت نوشته ???? دربیاید
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #4
من ماژول ها و تاپیک هایی که جناب حسابی معرفی کردند رو کامل بررسی نکردم ولی اگر نیازتون برآورده نشد از ماژول جستجو دامنه آپادانا میتونید استفاده کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، fidoman
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #5
(۱۲-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ماژول ها و تاپیک هایی که جناب حسابی معرفی کردند رو کامل بررسی نکردم ولی اگر نیازتون برآورده نشد از ماژول جستجو دامنه آپادانا میتونید استفاده کنید !

سلام آقا رضا من تاپیک های آقا رضا رو بررسی و امتحان کردم اولی اش خوب بود ولی فونت فارسی رو ؟؟؟؟؟؟میگذاره

ماژول آپادانا هم دامنهirرا جستجو نمیکنه یعنی نداره

کار من با ماژول mod_pars_whois راه میافتد فقط نمی دونم فونت فارسی را چطور در این ماژول درست کنم که ؟؟؟؟ نشون نده
باز هم ممنون
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ صبح
ارسال: #6
دوست عزیز سلام
این رو تست کن

فایل‌(های) پیوست شده
pars-whois.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 20
اندازه 2.06 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #7
(۱۲-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ صبح)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سلام
این رو تست کن

سلام آقای بها رلو من این دامنه رو تست کردم الان هم رو سایته ولی نمیدونم فونت فارسی ؟؟؟؟ نشون میده
این هم لینک سایت
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ صبح
ارسال: #8
پیمان جان ، داداش
من encoding فایل هاش رو همه به utf8 تبدیل کردم
قبلی رو پاک کن و دوباره این رو نصب کن
انشاالله که مشکل حل میشه

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط fidoman
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #9
(۱۲-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ صبح)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیمان جان ، داداش
من encoding فایل هاش رو همه به utf8 تبدیل کردم
قبلی رو پاک کن و دوباره این رو نصب کن
انشاالله که مشکل حل میشه

موفق و پیروز باشید Rose

سلام ممنون که پیگیر بودی من قبلی رو پاک کردم و این فایل جدیدی که گذاشته بودی را نصب کردم باز هم فونت فارسی اش ؟؟؟؟؟؟ میاد .

لینک سایت رو میگذارم خودت یه نگاهی بهش بنداز باز هم ممنون

۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #10
دوست عزیز ماژول مشکلی نداره، شما از طریق phpMyAdmin باید در قسمت ماژولها، این ماژول رو پیدا کنید و تمام قسمت های جدول که مربوط به اون هست رو Unicode اش رو Utf-8 کنی و احتمالا این مشکل برطرف می شه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fidoman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان