زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور در SP Accordion
۹-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #1
ارور در SP Accordion
نیمه شب همه دوستان بخیر
ماژول SP Accordion رو روی جوملا 2.5 نصب کردم و با استفاده از ماژول درج ماژول در مطلب ازش در یکی از مطالب استفاده کردم تا مطالب یکی از مجموعه هام رو نمایش بده اما این ارور رو میزنه
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 2048 bytes) in /home/anzalnew/public_html/libraries/joomla/registry/format/json.php on line 67
ببخشید که نمیتونم دمو بدم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #11
RE: ارور در SP Accordion
میزان رمی هست که اون اسکریپت برای اجراش نیاز داره،
برای اطمینان یه بار از پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید و این ماژول SP Accordion رو در مطلبتون درج کنید باهاش، و این که قبلش SP Accordion رو پاک کنید و از سایت سازنده آخرین نسخرو رو دریافت و نصب کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط anzal ، Reza Ganji
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ صبح
ارسال: #12
RE: ارور در SP Accordion
متوجه شدم مشکل چیه. از ماژول jaAccordion استفاده کردم خیلی آروم باز و بسته میشد. وقتی بازش کردم دیدم تمام مطالبی که داره تو این صفحه نمایش میده بازم توش هستن و وقتی اونها رو هم باز میکنی باز دارن یه سری دیگه از خودشدن رو نشون میدن یعنی یه حلقه بینهایت
در واقع مطلبی که این ماژول رو در اون فراخونی کرده بودم ، جزء همون مجموعه ای بود که ماژول باید مطالبشو نشون میداد که باعث بروز این مشکل شد. حالا دوستان دیگه که از این ماژول و امثال این استفاده میکنن حواسشون باشه که این اشتباه و تکرار نکنن.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان