زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : ویرچومارت
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #1
سوال : ویرچومارت
با سلام خدمت دوستان
من ویرچومارت 2.0.6 دانلود و نصب کردم - متاسفانه هیچ ماژولی همراه این کامپوننت نبود

اولا از کجا می تونم ماژول های این کامپوننت رو خصوصا فارسی شده هاش رو گیر بیارم

ماژول هایی مثل نمایش مجموعه و زیر مجموعه های محصولات - ماژول نمایش محصولات یک مجموعه ی خاص

دوم آیا با ساختن منو از کامپوننت ویرچومارت این امکان وجود داره که محصولات رو بصورت مابریکسی نمایش بدم چون با قالب آرتیستر 3 که استفاده می کنم همه ی محصولات و مجموعه ها رو بصورت خطی عمودی از بالا به پایین میاره
قالب فارسی رایگان سازگار با ویرچومارت 2.0.6 و جوملا 2.5 سراغ دارید ؟؟؟

ممنون...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #2
RE: سوال : ویرچومارت
دوست عزیز در گوگل جستجو کنید مثلا ماژول اسلاید محصولات ویرچومارت!

هر ماژولی که دوست داته باشید پیدا میکنید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #3
بله همین کار رو کردم ممنون ولی آیا ویرچومارت مثل بعضی از کامپوننت های دیگه - ماژول های اصلی و مربوط به خودش رو نداره - یعنی فقط یه کامپوننته که ماژول ها رو دیگران براش ساختن و خودش ماژول نساخته ؟؟

سوال بعدی اینکه من ویرچومارت 2.0.6 ترجمه ی جومینا رو دارم و کلی کالا و مجموعه هم تعریف کردم و نمی خوام اطلاعاتم از بین بره چطور می تونم بدون استفاده از دکمه ی اپدیت که تو خود کامپوننت هست از راهی دیگه نسخه جدیدتر ویرچومارت 2.0.10 رو نصب کنم - آیا فارسی ش از بین می ره و انگلیسی میشه ؟؟؟ نمیخوام اینطور بشه

مزیت 2.0.6 به 2.0.10 چیه ؟ به نظر شما آیا ضروری هست یا میشه ازش گذشت ؟

باز هم ممنون و ممنون... مرسی...

با آرزوی شادی و سلامتی ...
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #4
دوست عزیز معمولا در نسخه های جدید باگ های نسخه های قبل ، رفع خواهد شد و یا امکانات جدیدتری به آن افزوده خواهد شد

به نشرم میتونی از جداول دیتابیس ویرچومارت بک آپ بگیری و بعد از آپدیت اگر از بین رفت برگردونی

منتظر باشید تا دوستان راهنمایی کنند
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervin63
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #5
در حال حاضر بزرگترین مشکل این هست که ویرچومارت همه چیز رو بصورت تک ستونی نمایش میده و با اینکه تنظیمات خود ویرچومارت رو هم تغییر دادم باز هم چند ستونی نشد و تک ستونی نمایش میده - با چند قالب مختلف امتحان کردم روی دو تا هاست مختلف امتحان کردم با نسخه های مختلف جوملا 2.5 و با ویرچومارت 2.0.6 و 2.0.10 ولی نتیجه همون بود

تو سایت های انگلیسی و فارسی گشتم همه جا - ولی هیچ چی پیدا نشد

تو رو خدا کمک کنید - خیلی ساده است یه جوملا 2.5.4. یا 2.5.6 یا 2.5.7 نصب کنید بعد ویرچومارت 2.0.6 یا 2.0.10 - به طور مثال میتونید اطلاعات نمونه رو نصب کنید

حالا سایت و مجموعه و محصولات رو نگاه کنید همش رو بصورت تک ستونی میاره - چرا این بازی رو در میاره من نمی دونم -
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #6
استایل براش تعریف کردید ؟
دمو سایتتون رو قرار بدید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #7
نه ، استایل چی ؟ همه چی رو پیش فرض بوده و هست - ادرس سایت پ. خ شد ممنون از پاسخ شما
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #8
آدرسی برای من ارسال نشده
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۸-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #9
شاید مشکلی توی ارسال پیش اومده که دریافت نکردید به هر صورت خیلی ممنون از لطف و پاسخ شما - از ویرچومارت روی جوملا 2.5 صرفنظر کردم
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #10
من ویرچومارت جومینا 2.06 را روی جوملا 1.5 نصب کردم ولی مشکل شما رو دارم کسی هم نتونسته کمک کند
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان