زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در صفحه اینترو
۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #1
مشکل در صفحه اینترو
سلام من برای سایت زیر یه صفحه ایجاد کردم الان که توی سایت میرم و وقتی روی ورود به سایت کلیک میکنم سایت رو توی یه تب جدید باز میکنه وهر وقت روی خانه کلیک میکنم دوباره برمیگرده به صفحه اینترو چه کار کنم که این مشکل حل بشه با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء milad0098
اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ،

زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود

تا بامداد روز دیگر بالا بیاید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در صفحه اینترو
سلام . اگه میخواین توی همین صفحه باز بشه به جای دستور target="_blank" از target="_self" استفاده کنید . در مورد بازگشت به صفحه اینترو هم منوی خانه سایتتون رو بررسی کنید احتمالا تغییری ایجاد کردید
امضاء solitary
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط milad0098
۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل در صفحه اینترو
دوست گلم شما اینترو رو با عنوان index.htnl ایجاد کردید، بصورت پیشفرض وقتی یک index.html و یک index.php قرار دداشته باشه ابتدا index.html خونده میشه!
حالا مشکل شما هم همینه: گزینه خانه (صفحه اصلی) لینک میشه به ریشه دامنه سایتتون! توی این مرحله دوباره index.html رو اول میخونه

برای حل این مشکل شما نوع منوی "خانه" رو تغییر بده به نمایش یک مطلب خاص، بعد اون مطلب خاصی رو که میخوای در صفحه اول سایت نمایش داده بشه رو انتخاب کن، در اینصورت دیگه هیچوقت به صفحه اینترو انتقال پیدا نمیکنی

میتونی نمونه رو در این سایت ببینی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد باز شدن سایت در صفحه جدید، همینطور که solitary جان فرمودند شما میتونی کلا قسمت target="_blank" رو از توی لینکتون حذف کنید تا در همون صفحه باز بشه
Drink
یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، solitary ، milad0098 ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان