زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خريد آنلاين از فروشگاه
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ صبح
ارسال: #1
خريد آنلاين از فروشگاه
سلام
دوستان من دارم يك سايت فروشگاهي براي خودم ايجاد مي كنم
چند تا سوال
آيا استفاده از بسته هاي نصبي كه درست شده است ، مثل بسته زير
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يا بسته هاي ديگر ،‌مناسب است !؟
براي خريد آنلاين آيا استفاده از پلاگين هائي كه جومينا منتشر كرده است ، منظورم پلاگين هاي رايگان بانكي است ،‌مناسب است‌، ؟
مشكلي كه تو كار ايجاد نمي شود ؟
راستي براي پرداخت بين اللملي بايد چه كار كنم؟
يعني مثلا اگر مشتري هاي من كشور هايي مثل امارات ( دبي ) ، قطر (‌ابوذبي ) و... باشد
بايد چه كنم ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #2
RE: خريد آنلاين از فروشگاه
شما از چه فروشگاه سازي ميخوايد استفاده كنيد؟

من پيشنهاد ميدم اصلا از جوملا استفاده نكنيد از پرستا شاپ و يا توماتوشاپ استفاده كنيد

كه هر كدوم انجمن پشتيباني هم دارند .

پلاگين هاي پرداخت هم براي شما مشكل ساز نميشه چون بيشتر كار مربوط به بانك مربوطه و يا زرين پال هست . بسته هاي نصبي را مي تونيد به صورت آنلاين به فروش بذاريد فقط بايد

نوع محصول را دريافت دانلود انتخاب كنيد . براي پرداخت بين الملل هم ماژول هست بنام paypal بايد نصب كنيد قبلش بايد داراي حساب پي پال و بين الملل هم باشيد كه بتونيد استفاده كنيد
امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ صبح
ارسال: #3
ممنون
اينكه مي فرمائيد از جوملا استفاده نكنم علتش چيست ؟
خوب من با جوملا راحت تر هستم
مخصوصا براي قالب هايش !

راستي منظورتون از اين چي بود ؟
نقل قول: بسته هاي نصبي را مي تونيد به صورت آنلاين به فروش بذاريد فقط بايد

نوع محصول را دريافت دانلود انتخاب كنيد
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #4
اين نظر من هست فروشگاه سازهايي كه خدمت شما معرفي كردم خيلي قوي تر از براي جوملا هستند با امكانات بالا و بهينه براي موتورهاي جستجو و خودشون قالب هاي زيباي زيادي دارند و حتي روي ساب دامين هم پيوسته به سايت اصلي ميتونيد استفاده كنيد .
براي فروش هم من فكر كردم كه چگونگي قرار گرفتن بسته ها را ميگيد اينكه آيا آنلاين ميشه به فروش گذاشت كه عرض كردم.

اين دموي توماتوشاپ

اينم دمو از مديريتش

با يوزر و پسورد demo

ميتوني وارد بشي
امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان