زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم مشکلات افزونه و قالب های وارز جوملا
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #1
Wink مشکلات افزونه و قالب های وارز جوملا
درود
چند وقتی میشه برخی مشکلات در انجمن مطرح میشه که عموما مربوط به استفاده از قالب و بسته های نصبی و افزونه ها وارز می باشد.

یکی از مشکلاتی که این بسته ها دارند موجود بودن لینک های مخفی در این قالب ها است که توسط منتشر کننده قرار داده شده برای بالابردن رتبه سایت یا سایت های منتشر کننده که در اصل نوعی دزدی سئو محسوب میشود.
همچنین ممکن است از نظر امنیتی مشکل داشته داشته باشند حالا با قرار دادن بَکدور یا روش های دیگر.
با توجه به اینکه اکثر دوستانی که در انجمن های پشتیبان جوملا فعالیت میکنند از طراحان سایت هستند باید به این مسائل توجه کنند.
واقعیتش دوست نداشتم تاحالا این حرف رو بزنم . آیا واقعا ارزش نداره برای سایتی که مبلغ مناسبی گرفتید قالب و افزونه های مورد نیاز رو بصورت تجاری تهیه کنید تا دچار مشکلات بعدی نشوید !!!

من به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما در این مورد دقت لازم را داشته باشند و این رو بدونید که سایت های وارز حتما منافعی دارند که الحاقات مختلف رو منتشر میکنند و تعداد سایت های وارزی که الحاقات رو بدون دستکاری منتشر میکنند بسیار کم است و درکل نمیتوان به هیچ یک اعتماد کرد.

دوستان و کاربران محترم میتوانند در این تاپیک مسائلی رو که در این مورد مشاهده کرده اند برای اطلاع دیگر دوستان منتشر کنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، محمدرضا بهارلو ، امید ، Mojtaba Pordel ، memare-ahvaz ، farjadp ، btheme ، ocean
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #2
RE: مشکلات افزونه و قالب های وارز جوملا
در قالب jv-tany همین مشکل بود و هر از گاهی صفحه سایت سفید میشد و مینوشت سایت در حال بروزرسانی (انگلیسی)

بعد زیرش سایت باز میشد که بنده گشتم و سورس این قسمت رو که به یک سایت دیگه متصل بود رو پیدا کردم و از بین بردم!

درسته آقای گنجی البته فقط در مورد قالب های وارز نه رایگان
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط امید ، Reza Ganji ، farjadp ، btheme ، ocean
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #3
اصولا قالبهای رایگان قالبهای تبلیغاتی هستند و اینگونه موارد رو ندارند
اکثر این موارد و لینک دادن ها هم تو قالب و یا بعضا تو بسته ها به صورت انکود شده منتشر میشوند و پیدا کردنشون به راحتی نیست
وقتی قالبی رو خودتون میزنید بسیار سبک تر و انعطاف پذیر تر میشود
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، btheme ، ocean
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #4
من هم منظور م قالب ها و افزونه های وارز است و قالب های رایگان مستقیما از سایت سازنده قابل دریافت هستند.
چند روز پیش نیز یکی از دوستان با مشکل موجود بودن لینک های روسی در صفحه پرینت یا پی دی اف مواجه شده بود که مطمئنا بصورت مخفی قرار داده شده اند و فقط در هنگام چاپ موضوع قابل دیدن بودند.
بهرحال از این موارد در قالب های وارز زیاد هست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، farjadp ، btheme
۳۱-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #5
باید به این نکته هم توجه کنید که با خرید قالب و افزونه های اصلی قیمت تمام شده پروژه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکنه. به علاوه اینکه خرید بسته اصلی برای هرکسی امکان پذیر نیست و نیاز به داشتن ویزا کارت ، مستر کارت و ... داره یا اینکه باید به شرکتها اعتماد کنید و بدید براتون بخرن. من تجربه چندان جالبی از این اعتماد ندارم. در واقع پول رو من دادم و قالب رو اونها گرفتند و با کمی تغییرات به عنوان یکی از محصولاتشون بفروش رسوندند. جالب اینکه بعد از بررسی متوجه شدم کد لایسنسی که به من دادن اصلا مال شرکت اصلی سازنده قالب نیست و قالب به نوعی نال شده و یک قالب رو با کدهای مختلف به افراد زیادی میفروشند.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، btheme
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #6
برای خرید اینترنتی باید چند نکته رو انجام بدید
با یوزر و پسسورد خودتون خرید رو انجام بدند
حتما ایمیل خودتون برای خرید درج بشه تا لایسنس براتون مستقیم بیاد
البته اعتماد خیلی مهمه و بعضا موارد بالا برای برخی سایتها امکان پذیر نیست
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، btheme
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #7
با درود
عجیبه من همون روز صبح که آقای گنجی پست گذاشتن زیرش تشکر کردم و ...
کسی از دوستان حذف کرده؟! یا مشکل از جای دیگه بود؟!!!!!
در هر صورت تا اونجا که یادمه نوشتم :
مرسی جناب گنجی که بالاخره یه نفر پیدا شد و به این مسئله رسیدگی کنه و به دوستان گوشزد کنه.. خیلی از درخواست هایی که بهم میرسه مربوط به همین قضیست و دوستان مثلاً طراح و برنامه نویس با هزینه های گزاف از قالب های نال شده استفاده می کنند و در اکثر مواقع باعث میشه سایتشون به دست سایت سازنده و یا افراد دیگر یا راحت هک بشه یا دامین قفل بشه و وقتی به بنده رجوع می کنند واقعاً شرمسار میشم! اونوقت برای اینکه اسم دیگر دوستان درستکار رو خراب نکنم ، مجبورم امنیت هاست و سایتشونو به صورت رایگان انجام بدم! همین امسال نزدیک 20% پروژه هام فقط به همین مسئله ربط داشت!
دوستانی هم که مشکل خرید مستر کارت و ... دارند میتونن به افراد مطمئنی که توی همین انجمن از مدیران باسابقه هستند مثل آقای طالبی استفاده کنند...
باز هم مرسی که به این مسئله داره پرداخته میشه

با آرزوی موفقیت
مرتضی پورمحمد
بدرود
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، anzal ، btheme
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #8
اون موقع فکر میکنم به دلیل مشکل لود جاوا پست ارسال نشده بود. چون این تاپیک رو کسی چیزی حذف نکرده.
من فکر میکنم دلیل اون میتونه اطلاعات ناکافی در مورد این افزونه ها و قالب ها باشه.و باید در این زمینه اطلاع رسانی کافی بشه تا همه دوستان مطلع باشند.
البته بسیاری از دوستان هم هستند که حتی افزونه هایی رو که برای سایت خودشون نیاز دارند میخرند و این دسته از دوستان مشکلات کمتری دارند و ما تا کنون برای خیلی از دوستان افزونه خریداری کردیم و جالب اینکه بیشتر این دوستان طراح وب هم نبودند و از افرادی بودند که فقط برای سایت خودشون نیاز داشتند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، farjadp
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان