زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم شماره حساب ۹۹۹۹۹ برای کمک نقدی زلزله زدگان
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #1
شماره حساب ۹۹۹۹۹ برای کمک نقدی زلزله زدگان
شماره حساب ۹۹۹۹۹ برای کمک نقدی زلزله زدگان
مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: نیازی به کمک غیر نقدی و وسایل اولیه برای زلزله زدگان نداریم و هموطنان می*توانند کمکهای خود را به صورت نقدی انجام دهند.
حسین درخشان اظهار داشت: بار دیگر هموطنان نوع دوستی خود را نشان داده و از سراسر کشور برای امدادرسانی و کمک اعلام آمادگی کرده اند. البته هلال احمر برای تامین کمکهای غیر نقدی و لوازم امدادی و اسکان مشکلی ندارد و به خوبی تجهیزات در اختیار زلزله زدگان قرار گرفته است.
وی ادامه داد: هموطنان که مایل به کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی هستند، می توانند کمک های نقدی خود را به حساب 99999 به نام جمعیت هلال احمر نزد بانک ملی ایران واریز کنند.
مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر تاکید کرد: از هموطنان می خواهیم اجازه دهند امدادگران کار خود را انجام دهند و مسیر را برای امدادگران بازگذارند.
منبع : خبر انلاین

[تصویر:  Zelzeleh-Azarbaijan-000004.jpg]

[تصویر:  %D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%A2%D8...B%8C-7.jpg]

همچنین من هم به نوبه خودم این مصیبت رو به همه مردم این سرزمین پارسی و به خصوص مردمان شریف آذربایجان تسلیت عرض میکنم.

متاسفانه تعداد کشته شدگان الان به 300 نفر و 2000 نفر مجروح رسیده. انشالله که دیگه بیشتر از این نشه!!

دوستان یه خواهش برادرانه کمک فراموش نشود ، یک لحظه خودتان را جای هم وطنانمون بگذاریم
باتشکر
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط solitary ، memare-ahvaz ، محمدسلیمانی ، امید ، rezaetemadi ، Reza Ganji ، وحید سیدی ، TRTQH ، پیام عمرانی ، tarantino ، محمد آهنگی ، mking
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ صبح
ارسال: #2
RE: شماره حساب ۹۹۹۹۹ برای کمک نقدی زلزله زدگان
درود
بنده هم به سهم خودم این واقعه ی دردناک رو به تمامی بازماندگان و مردم مظلوم آذربایجان شرقی تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان طلب صبر و بردباری میکنم براشون و متاستفم از اینکه در قرن 21 هنوز هموطنامون در خانه خشت و گلی زندگی میکنند
یا حق
 سپاس شده توسط امید ، TRTQH
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #3
Inlove
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، memare-ahvaz ، TRTQH
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #4
تسليت واژه كوچكي است براي اين اندوه بزرگ
من هم به نوبه خودم به همه مردم زلزله زده تسليت مي گويم
مخصوصا به دوستان آذري پارس جومInloveTired
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط امید ، TRTQH
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ صبح
ارسال: #5
خیلی دلم گرفتهInlove
وقتی فکر میکنم تفافت مردن با زنده بودن همش...
تسلیت به آذری های خون گرم Inlove
آدم های غیوری هستند آدم هایی که همیشه با ما بودند
حالا وقتش هست که ما با اونا باشیم
اهدای خون اهدای زندگی
کمک به آذری زبان های عزیز هم میتونه نقدی باشه هم میتونه غیر نقدی باشه
پس بهتره که تا دیر نشده کمک کنیم
سپاس از دوست خوبم محمد رضا بهارلو برای ایجاد این تایپیک با ارزش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط امید
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #6
[تصویر:  3097637609.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط امید ، محمد آهنگی
۲۵-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #7
آذربایجان سنین باشن ساغ اولسونInlove
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: