زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ریستور بک آپ cpanel
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ صبح
ارسال: #1
مشکل در ریستور بک آپ cpanel
سلام
من از اطلاعاتم بوسیله سی پنل فول بک آپ گرفتم
و به دلایلی کل اطلاعات هاستم از بین رفته و الان هیچگونه اطلاعاتی اعم از دیتا بیس و .... روی هاستم نیست
الان اگه بخوام بک آپم رو ریستور کنم چیکار باید بکنم؟
آیا لازمه که جوملا رو دوباره نصب کنم و دیتابیسها رو هم درس کنم بعد ریستور کنم؟
از طریق ریستور خود سی پنل وقتی فایل بک آپم رو آپلود می کنم این فایل میره و در ریشه هاستم قرار می گیره و وقتی اکسپرتش میکنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته.
لطفا راهنمایی بفرمائید
ممنونم
امضاء babani
اللهم صل علی محمد و آل محمد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در ریستور بک آپ cpanel
سلام

نیاز به نصب دوباره جوملا نیست و با ریستور بکاپ همه چی مثل قبل میشه،
اگر فول بکاپ دارید بهتره به هاستینگتون بدید تا واستون ریستور کنند،

زندگیتان سپید Blush
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #3
خودم نمی تونم ریستور کنم؟
کار سختیه؟
امضاء babani
اللهم صل علی محمد و آل محمد

۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ صبح
ارسال: #4
شما اگر فول بک آپ گرفته باشید باید از طریق خود سرور ریستور شود تا همه اطلاعات + دیتابیس به صورت اتوماتیک ریستور شود

چون فول بکاپ است اگر بخواهید به صورت دستی بازگردانی کنید کار سخت میشه و باید ایمپورت کنید و ... که یه خورده دردسر داره،

به مدیر سرور اطلاع بدید و مسیر قرارگیری فایل بکاپ در هاست را بهشون بدین تا راحت واستون ریستور کنند، نه زمان زیادی میبره و نه هزینه .

زندگیتان سپید Blush
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #5
با تشکر از اقا وحید.
همانطور که اقا وحید گفتند بهترین کار اینه که فول بک اپ رو بدید مدیر هاستینگ براتون ریستور کنه.
ولی اگر خودتون بخواهید بازگردانی کنید هم کار سختی نیست !
برروی سیستم در یک پوشه فایل رو از فشردگی خارج کنید.شما پوشه های زیادی میبینید که یکی مربوط به دیتابیس ها می باشد و میتونید دیتابیس مورد نظر در دیتابیس جوملا ایمپورت کنید البته قبلش جداول قبلی رو در دیتابیس سایت حذف (Drop) کنید و بعد ایمپورت کنید.
در بین فایل هایی که از فشردگی خارج شدند یک فایل فشرده هست که معمولا به نام domin است اون رو دوباره در یک پوشه اکسترکت (از فشردگی خارج کنید) کنید.حالا میتونید پوشه پابلیک اچ تی ام ال و... رو ببینید.محتویات پوشه پابلیک اچ تی ام ال رو زیپ کنید و به هاست و همون پوشه پابلیک اچ تی ام ال منتقل کنید و از فشردگی خارج کنید.
حالا بعد از انتقال فایل ها و ایمپورت دیتابیس ادرس سایت خود را در مرورگر وارد کنید و تست کنید و اگر درست انجام داده باشید و مشکلی نباشه سایت بالا میاد.

درکل بهترین راه اینه از هاستینگ بخواهید براتون برگردونه و اونها با یک کلیک براتون ریستور میکنند.
اگر خواستید هاستینگ براتون انجام بده قبلش در یکجا اپلود کنید و لینک مستقیم بهشون بدید بهتر است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان