زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش درختی مجموعه ها
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #1
نمایش درختی مجموعه ها
سلام به همه دوستان.من با جوملا2.5 یه سایت ایجاد دارم که تعداد زیادی مجموعه و زیر مجموعه داره.
دنبال یه افزونه میگردم که بتونم این مجموعه ها رو به صورت آبشاری نشون بده.یعنی لیست ساب مجموعه ها باشه و کنارشون + باشه که با زدن + زیر مجموعه ها باز بشه و اگه اونا هم باز زیر مجموعه داشته باشن با زدن + زیرمجموعه هاشون باز بشه.مثل لیست سمت راست سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی گشتم چیزی برای جوملا 2.5 پیدا نکردم.ممنون میشم اگه کسی سراغ داره بهم معرفی بکنه و اگه نسخه تجاری رو کسی داره و طبق قوانین نمیتونه معرفی کنه برام ایمیل کنه.ممنون
napster_shiraz@live.com
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: نمایش درختی مجموعه ها
شما باید از یک ماژول منو برای این منظور استفاده کنید.نسخه رایگانی برای جوملا 2.5 ندیدم و فکر نمیکنم موجود باشه.
میتونید به یک طراح سفارش بدید براتون استایل منو شبیه این بنویسه و یا یک افزونه تجاری مانند swmenu رو تهیه کنید.البته نسخه رایگان این افزونه هم هست ولی امکان نمایش منو بصورت درختی رو نداره و نسخه تجاری هم که داره شبیه این نیست ولی خوب درختی هست.

درکل این استایل منو را هر طراح بصورت دستی مینویسه و افزونه خاصی نداره.

منتظر هم باشد شاید کسی برای شما افزونه ای ارسال کرد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #3
سلام جناب گنجی.ممنون از جوابتون.ولی من منو نمیخوام.میخوام ماژولی باشه که تو تنظیماتش یه مجموعه رو بهش بدم و اون ماژول مجموعه و زیر مجموعه هاش رو به صورت درختی نشون بده.
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #4
ببینید بدردتون میخوره
لینک :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #5
سلام جناب آقای عمرانی.
ممنون از لطفتون ولی این افزونه به دردم نمیخوره.قبلا تستش کردم.من میخوام به صورت درختی باشه ولی این به صورت کمبو باکس هست.تمام سایت های ایرانی و خارجی رو گشتم.برای جوملا1.5 پیدا کردم ولی برای جوملا 2.5 نه.البته منوی درختی هست که تجاریه ولی من منو نمیخوام.میخوام مجموعه هامو نشون بده.
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۵-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #6
افزونه های مربوط به نمایش بخش ها و مجموعه ها رو در لینک زیر میتونید ببینید :

شما میتونید با ساختن منو و زیرمنو و لینک دادن به مجموعه ها این مورد را براحتی انجام دهید فقط یک منو مناسب باید پیدا کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #7
راستش من هم برای 2.5 ندیدم
ولی باید بیشتر جستجو کنید تا پیدا کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان