زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن سایت
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #1
هک شدن سایت
سلام
سایتم هک شده است.برای برطرف این مشکل تنها کاری که تونستم انجام بدهم این بود، که وارد پوشه جوملا شدم و فایل index.php را که جملاتی در مورد هک بود را پاک کردم و فایل index خود جوملا را قرار دادم ،با این کار وقتی آدرس سایت را را وارد می کنم بدون هیچ مشکلی سایت نمایش داده میشود. ولی وقتی وارد مدیرت سایت می شوم و می خواهم قسمتهای مختلف سایت مانند مدیریت ماژولها،مدیریت مطالب و... را باز کنم باز هم همان پیغام هک دیده می شود . چه کار می تونم انجام بدهم؟؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #2
RE: هک شدن سایت
احتمالا سرورت هک شده
بهترین کار اینه که اگه بکاپی داری برگردون یا ازشون بخواه برگردونن و پرمیشن پوشه هات و چک کن
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط vahid.exe ، mis.shafiee
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #3
سلام

فایل index.php که در پوشه administrator وجود داره رو چک کنید، چون پیغام در مدیریت جوملا نمایش داده میشه ممکنه این فایل را هم ویرایش کرده باشه

زندگیتان سپید Blush
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، mis.shafiee
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #4
تنها همین سایت هک شده است . ومن از مدیر سرور پرسدیم که مشکل از جانب شما است یا نه؟ به من گفتند اگر مشکل از سرور بود تمام سایتها هک می شد .آیا حرف ایشان منطقی است؟؟؟
در ضمن فایل index.php که در پوشه administrator وجود داره ،هم چک کردم ولی اون جمله هک وجود نداد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان