زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کار با phocadownload
۲-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #1
مشکل کار با phocadownload
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
همانطور که در عکس مشاهده می کنید من میخواهم در هر فایل که گذاشتم و بر روی آن وقتی کلیک میشود دانلود شروع شود و تا اونجایی که من از فوکا فهمیدم این قابلیت درونش نیست،دوستان یا راه حلی بفرمایند یا افزونه دیگری را برای این کار معرفی کنند./با تشکر[/align]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل کار با phocadownload
الآن دقیقاً به خاطر ندارم ولی می دانم در تنظیمات فوکا دانلود می توانید توضیحات اضافی و موارد دیگر را حذف کنید و فقط در ادامه هر نام فایل یک عنوان دانلود قرار دهید که به محض کلیک کردن بر روی آن دانلود شود .
این کار دقیقاً با فوکا دانلود شدنی هست ؛ بهتر است یک بار تنظیمات آن را مرور کنید.
امضاء ساربان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل کار با phocadownload
با تشکر از جواب شما ولی هر چی گشتم نتونستم براش راه حلی پیدا کنم/دوستان لطفا کمک کنند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان