زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی نصب ماژول و کامپونت وطریق نمایش انها در سایت
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ صبح
ارسال: #1
چگونگی نصب ماژول و کامپونت وطریق نمایش انها در سایت
سلام
دوستان می خواستم بهم کمک کنید گه چگونه ماژول و کامپونتها را بروی سایتم نصب کنم چطوری بعد از نصب بروی سایت نمایش بدهم منظوری چطوری بهش موقعیتش در سایت مشخص کنم چطوری می توانم قالب سایتم دستکاری کنم به شکلی که خودم دوست دارم مثل هدرش عوض کنم یا بکگرانش تغییر بدهم خواهشا بهم کمک کنید ممنونم

پست به قسمت مباحث و مشکلات عمومی انتقال یافت

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: چگونگی نصب ماژول و کامپونت وطریق نمایش انها در سایت
سلام دوست عزیز
لطفا قوانین رو رعایت فرمائید و پست را در جای خود بزنید !
درضمن هر سؤالتون رو توی تاپیک جداگونه بپرسید !

برای نصب افزونه شما وارد بخش مدیریت جوملا شده !
1- وارد منوی افزونه ها ◄ نصب و حذف ◄ انتخاب فایل و دکمه نصب
مثل تصویر زیر

برای فعال سازیش
شما وارد بخش مدیریت ماژول بشوید
و ماژولی که نصب کردید روی آن کلیک کرده و در موقعیت نمایش ماژول ، هر جا که خواستی نمایش بده

سؤال بعدی در تاپیک جداگانه

موفق و پیروز و سربلند باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمد آهنگی ، امید
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز ممنونم از اینکه پاسخ دادی فقط چگونه قالب سایتم درست کنم می خواهم دست کاریش کنم منظور چگونگی تغییر در سایت مثلا اسلایدشو بهش اضافه کنم ولوگو سایت تغییر بدهم و از این تغییر ات

ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #4
برای تغییر هدر , ... وارد پوشه templates می شوید و هدر و یا مورد های مد نظر رو ویرایش می کنید و save می کنید
برای نمایش موقعیت های قالب می تونید بعد از ادرس سایت مثل نمونه زیر عمل کنید تا موقعیت های قالب براتون نمایش اده بشه و می تونید ماژول و ... را در جای دلخواه و مناسب برای نمایش بزارید
امضاء tobasms

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمد آهنگی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان