زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه های این سایت
۲-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #1
درخواست افزونه های این سایت
سلام می خواستم این افزونه هایی که در این سایت اعمال شده را کسی داره

این هم عکس
[تصویر:  to5prd6dmriaf00tbs.jpg]

سئوال عدد1-این عکس ها رو چطوری میشه در سایت قرار داد
سئوال عدد2-این لینک ها رو چطوری میشه تو سایت قرار داد
سئوال عدد3-از چه اسلایدی استفاده کرده اگر کسی داره برا جوملا 1.5 می خوام
سئوال عدد4-در این قسمت چطوری لینک ویژه را درست کرده

الان که دیدم قالب برای ورد پرس هستش این افزونه ها برای جوملا میشه پیداش کرد
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه های این سایت
اینا هیچکدومش افزونه خاصی نیست و با ماژول های خود جوملا میشه درست کرد به جز اون قسمتی که لینک های ویژه متحرک هست.

1- با جوملا میتونین با استفاده از ماژول html دلخواه یه سری عکس کنار هم قرار بدین و لینکدارشون کنید.
2- این هم مثل شماره 1
3- این هم با همون شماره 1 میشه درست کرد، اگه دقت کنید با زدن فلش های کنارش به یه صفحه دیگه هدایت میشید که index.php و index1.php و index2.php الی آخر دارند ولی در جوملا میتونید با ماژول های اسلایدشو چیز قشنگتری بسازید.
4- اونها یه سری لینک هستند که به صورت معمول ایجاد شده و توی جوملا میشه با استفاده از موقعیت های همچین چیزی درست کرد و اون عناوینی هم که به صورت متحرک جابه جا میشن میتونید با افزونه های نمایش تیترهای مطالب که در همین انجمن هم معرفی شده استفاده کنید.

|یاعلی|
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
۳-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #3
1
منظورتان اینه که با تو فتوشاپ عکس های مختلف را کنار هم درست کنم و بعد تو ماژول htmlلینک دار کنم
یا اینکه دونه دونه بزارم ولی کنار هم که قرار نمیگیرند و سرجاش قرار نمیگیره امتحان کردم.
-------
3--
امید عزیز تو این قسمت سایت چینش تصاویر لینک شده 3x5هستش که فکر کنم سرعت سایت بیاره پایین به خاطر حجم صفحات که من فکر کردم این نوع کار با اسلاید میشه انجام دادولی من تا حالا اسلایدی تو جوملا ندیدم این جوری باشه .و نمی تونم بگم که اصلا نیست بنده یه چیزی تو این مایه ها کارموم را می اندازه . شما اسلاید شویی دارید که بتونه کار راه بنداز باشه؟

این افزونه های تیتر های مطلب را در جستجو زدم پیدا نشد چکار کنم؟
۳-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #4
1- بله میشه، عکس های مورد نظرتون را با اندازه دلخواه در بیارین و کنار هم بذارین.
میتونین برای این کار از جدول هم استفاده کنین

3- ببینین اگه اسلایدشو هم استفاده کنین یا نکنین تفاوتی نداره چون در هر حال برای کاربر عکس ها لود میشه، شما باید کلا از عکس های کم حجم استفاده کنید.

افزونه اسکرول تیتر مطالب مانند نمونه های زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم هست ولی باید بیشتر جست و جو کرد.

|یاعلی|
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان