زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت پيام تبريك سال نو مشابه سايت خودم ! p30doctor.com
۱-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #1
Wink ساخت پيام تبريك سال نو مشابه سايت خودم ! p30doctor.com
دوستاني كه علاقه مند بودند پيام تبريك سال نو مانند سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو داشته باشند :

موارد زير رو به ترتيب انجام بديد:

روي اون بخش كه عيدو تبريك گفتم دو تا تصوير هست
يكيش تصوير تنگ ماهي و يكيش تصوير پس زمينه كه به صورت نوار افقي هست، جفت عكس ها رو ذخيره كنيد تو پوشه images در مسير قالب سايتتون
بعد كد زير رو تو فايل template.css قالبت اضافه كن:

#bottomFlag { background: url("../images/monasebat.png") no-repeat scroll 0 0 transparent; bottom: 0; height: 161px; left: 0; position: fixed; width: 450px; } #bottomBar { background: url("../images/ba.png") repeat scroll 0 0 transparent; bottom: 0; direction: rtl; height: 40px; left: 0; position: fixed; width: 100%; }

بعد فايل index.php قالبت رو هم باز كن و كد زير رو در
انتهاي فايل قبل از body اضافه كن:

<div id="bottomBar"><div><marquee onmouseout="this.start();" onmouseover="this.stop()" loop="-1" behavior="scroll" scrollamount="1" truespeed="truespeed" direction="right" scrolldelay="20"><span style="font-size: 12px;"><span style="font-family: Tahoma;">فرا رسيدن نوروز 1390 را پيشاپيش به مشتريان و بازديد کنندگان گرامي تبريک عرض مينماييم.<br>
</span></span></marquee></div></div>
<div id="bottomFlag"></div>
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، سید منصور فیروزه ، 55ali ، mandoor ، ebrahimt
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان