زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاکسازی کش
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #1
پاکسازی کش
سلام به تمامی دوستان پارس جومی
یه مشکل برایم پیش اومده ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید
من با جوملا 2.5 کار میکنم
وقتی تغییری در قالب میدهم حتما باید کش را پاکسازی کنم تا اون تغییر نمایش داده شود!
حتی موقعی هم که ماژولی میزازم یا جابه جا میکنم باید کش را پاکسازی کنم
چه کنم این کار اتوماتیک انجام شود
در قسمت تنظیمات کلی هم ذخیره ساز کش را خاموش کردم

ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید

درضمن من از قالب های یوتم استفاده میکنم

باتشکر
ببخشید
لینک سایتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #2
RE: پاکسازی کش
چاره ای نیست و فکر میکنم باید اینکار رو انجام بدید چون در کش مرورگر هم ذخیره میشه ولی سایت nonumber.de یه افزونه داره به اسم کش کلینر که با یک کلیک کش جوملا رو خالی میکنه و همچنین فایرفاکس هم چندین پلاگین کش کلینر داره که با یک کلیک کش مرورگر رو خالی میکنه.
در ضمن میتونید با چندبار فشردن دکمه کنترل و اف پنج پشت سر هم کش مرورگر رو خالی کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط امید ، محمدرضا بهارلو
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ صبح
ارسال: #3
این که ظلم بزرگی هست
من رو یه سایت دیگه که دارم لازم نیست اینکار را انجام بدهم
یعنی اصلا چاره ای نیست ؟
اینم تصویرش

امضاء محمدرضا بهارلو

ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #4
من تا حالا با این مشکل رو به رو نشدم محمدرضا جان ولی خوب یه سری موارد معمول رو عرض میکنم شاید مورد استفاده قرار بگیره.
1- خوب هاستتون هم یه کش داره که قبل روت اصلی هاست هست، میتونین با هماهنگی ادمین هاست موارد داخلش رو حذف کنین.
2- به جز سیستم و مرورگر خودتون از یه مرورگر و یا حتی سیستم دیگه هم استفاده کنین. (گاهی اوقات مشکلات حتی از ورژن مرورگر هم میتونه باشه)
3- بکاپ سایتتون رو روی لوکال تست کنین و مشکل رو بررسی کنین
4- فولدر های لاگ و تمپ جوملاتون رو خالی و مشکل رو بررسی کنین.
5- اینطور که من دیدم اطلاعات خاصی فعلا توی سایتتون نیست، برای تست میتونین ابتدا توی یه فولدر(یا ساب دامین) مجددا سایتتون رو نصب کنین و تست کنین و یا حتی در نهایت سایت فعلی رو مجدد نصب کنین.

شرمنده، بیشتر چیزی به ذهنم نیومد
اگه مورد دیگه بود حتما اینجا میگم

در پناه حق، یاعلی
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #5
ممنون آقا رضا و همچنین امید عزیز

با اجازتون کلهم پوشه کش جوملا رو پاک کردم ولی دوباره خود جوملا اون رو ساخت
دیگه اعصابم ریخته بهم
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ صبح
ارسال: #6
سلام در صورت امکان دسترسی بدین شاید بشه حلش کرد
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003