زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب rstickets
۲۳-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #1
قالب rstickets
با سلام خدمت شما
1. من قصد دارم از rsticketspro در سایتم استفاده کنم
2. می خوام وقتی کسی به سیستم پشتیبانی یا همون rsticketspro وارد میشه قالب سایت تغییر کنه(مثل سایت جومینا)
راه حل رو ذکر کنید
متشکرم
جواب یکی از دوستان:
با سلام
به مسیر زیر برید:
مدیریت سایت / افزونه ها / مدیریت قالب ها
قالب مورد نظر رو که می خواهید برای افزونه مورد نظرتون بکار گرفته بشه رو انتخاب و وارد ویرایشش بشید
در قسمت " تخصیص منو " تعیین کنید که قالب مورد نظر برای افزونه مورد نظرتون استفاده بشه...

موفق باشید
امضاء sajjadnajmeh
یا حق که جز حق هیچ چیز پایدار نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #2
RE: قالب rstickets
اگر از جوملا 2.5 استفاده می کنید همان راه حل جوابگو هست
اما اگر از جوملا 1.5 استفاده می کنید باید با استفاده از دستورات شرطی PHP و استفاده از CSS جداگانه برای آن صفحه این کار را انجام بدید که یک مقدار تخصصیه .
راحت ترین کار این است که شما از اسکریپتهای پشتیبانی که توی نت زیاده استفاده کنید . این اسکریپت ها را روی یک سابدامین نصب کنید و توی جوملا براش منو بسازید .
کاربر وقتی روی منو کلیک می کنه به صفحه اسکریپتی که درنظر دارید منتقل میشه .
امضاء ساربان
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #3
RE: قالب rstickets
(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ عصر)sajjadnajmeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما
1. من قصد دارم از rsticketspro در سایتم استفاده کنم
2. می خوام وقتی کسی به سیستم پشتیبانی یا همون rsticketspro وارد میشه قالب سایت تغییر کنه(مثل سایت جومینا)
راه حل رو ذکر کنید

دوست من همون راهی که خودتون گفتین برای هر دو نسخه جوملا درسته.
شما باید ابتدا برای افزونه تیکت دهی تون منو بسازین و بعد طبق راهنمایی همون دوستتون قالب مورد نظرتون(که البته نباید قالب پیشفرضتون باشه) رو به این منوتون تخصیص بدین.

فقط دقت کنین که باید موقعیت های قالب جدیدتون رو بشناسین و نام گذاری مناسب انجام بدین تا برای استفاده از سایر ماژول و افزونه های مشکلی نداشته باشید

اگه بازم مشکلی بود بفرمایین

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان